EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  27488  184

 120 злодіїв у законі з усієї СНД зараз перебувають в Україні. Криміналітет лізе в усі сфери життя, - Матіос

Станом на сьогодні в Україні, за неповними даними, є 120 "злодіїв у законі" з усієї СНД.

Про це Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос повідомив в інтерв'ю "Буквам", передає Цензор.НЕТ.

"Після ліквідації УБОЗ у державі з'явилося нове явище у вигляді надкритичного підняття потужності та можливостей організованої злочинності саме серед криміналітету, який уже обплутав своїми "щупальцями" всю країну. Станом на зараз за неповними даними, але вони близькі до реальності, в Україні перебуває до 120 "злодіїв у законі" з усієї СНД. Зокрема, більшість із них - грузини. Дуже вони полюбляють Одесу", - заявив Матіос.

Також читайте: У ГПУ, СБУ, фіскальних органах, серед політиків і навіть журналістів є люди, які намагаються розвалити справу Курченка, - Матіос

Як пояснив головний військовий прокурор, підвищення рівня організованої злочинності пов'язане з тим, що в Україні є недосконале законодавство, які депутати не хочуть змінювати "навіть під страхом загрози встановлення анархії". Крім того, за його словами, клімат в Одесі схожий на грузинський.

"Для "злодіїв у законі" тут комфортне середовище, вони знають, що держава неспроможна в силу страху, мізерної зарплати правоохоронців, недосконалості законів дати їм відсіч.

Доходить навіть до того, що у певних оперативно-розшукових ситуаціях ми бачимо матеріали про те, що криміналітет робить спробу отримувати мзду чи виплати до кримінальних "общаків" від військових комісарів! Криміналітет лізе в усі сфери суспільного життя: від лобіювання законів до обігу незаконних заборонених речей - зброї, наркотичних речовин, незаконного видобутку корисних копалин, контрабанди акцизних товарів, приватизації цілих галузей економіки. Лавина проблем настільки велика, що запитуєш: якщо ти працюєш на державу, а держава неспроможна себе захистити, а тим паче захистити того, хто на неї працює, то для чого працювати на таку державу?" - додав Матіос.

Читайте також: Матіос збирається подати у відставку у вересні: "Я, напевно, зі спокійною душею піду. Зроблене і створене є на кого залишити"

На думку Матіоса, ситуація (з організованою злочинністю - Ред.) на сьогодні є критичною. Він пояснив, що йдеться про "досить стрімке падіння в хаос" й інструментів протидії цьому поки немає.

"У нас їх забрали окремими безглуздими реформами і постійним цькуванням людей в погонах. Собака, яку б'є господар і члени сім'ї, ніколи не буде оберігати родинне обійстя, не кажучи вже про те, щоб гавкати, коли злодії у дворі. Далеко не всі в ГПУ, СБУ, міліції є червивими", - підсумував головний військовий прокурор України.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n400737
VEhrdlVXNU9RM2N3V1V4U2JIUkRLekJaUldjd1NrUlJkbVJEZHpCWlRGRjJkRU0zTUZwaVVYVlRPSFl3VEdaUmRUbERLekJNVkZKc2RFTTFTVTVIUkVsT1F6TXdURVJSZFhSREt6Qk1NMUpzYm5wUmRYUkhRVEJNYWxGMlRrZFhNRXd6VVhOT1F6Y3dXbUpTWjNSRE1UQlpTVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору