EN|RU|UK
 Політика України
  14200  136

 Україна вимагає поліцейської місії на Донбасі та роззброєння терористів перед виборами, - "Дзеркало тижня"

На переговорах у Мінську представники України висунули кілька вимог щодо виборів на окупованому Донбасі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише перший заступник головного редактора "Дзеркала тижня" Сергій Рахманін у своїй статті.

"З високим ступенем можна стверджувати, що вітчизняної "дорожньої карти" як цілісного документа немає. Є концепт, суть якого, за великим рахунком, зводиться до трьох положень. Перше: реалізація жодного з пунктів Мінських угод неможлива без неухильного виконання ключової вимоги - встановлення стабільного режиму безпеки. Спочатку повне припинення вогню і бойових дій, відведення військ та озброєнь, потім усе інше. Друге: прийняття закону про вибори в окремих районах Донецької і Луганської областей (ОРДЛО) можливе лише після розгортання міжнародної поліцейської місії. Третє: вибори в ОРДЛО можливі тільки після роззброєння незаконних формувань, до яких Київ обґрунтовано відносить так звані перший та другий "армійські корпуси", - пише автор.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Ватажок терористів "ДНР" Захарченко про замах на "колегу" Плотницького: "Ми в змозі таке саме зробити в Україні. Чекайте"

"Москва таку постановку питання, зрозуміло, категорично не сприймає. У Берліні й Парижі від київських ініціатив так само не в захваті, але і категоричного неприйняття пропозицій поки що не висловили. Частково тому, що Меркель та Олланду зараз трохи не до нас", - додав він.

Нагадаємо, проведення виборів на окупованому Донбасі передбачене в Мінських угодах, які були підписані 12 лютого 2015 року.


Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору