EN|RU|UK
 Політика України
  13773  189

 Кабмін у понеділок розгляне план реалізації стратегії подолання бідності на 2016-2017 роки

На засіданні в понеділок, 8 серпня, Кабінет Міністрів планує розглянути проект розпорядження про затвердження плану заходів на 2016-2017 роки щодо реалізації стратегії подолання бідності.


Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські новини", про це йдеться в порядку денному засідання уряду.

Читайте також: Наступного тижня Кабмін може встановити мінімальні ціни на тютюнові вироби

Перше питання у вигляді проекту закону про внесення змін до деяких законодавчих актів із окремих питань міжнародного судового співробітництва на засіданні Кабміну представить міністр юстиції Павло Петренко.

Також будуть розглянуті проекти про внесення змін до закону "Про дорожній рух" щодо періодичності проходження обов'язкового технічного контролю та про ратифікацію міжурядової угоди з Польщею про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом.

Читайте також: Кабмін розробляє програму осучаснення пенсій. Підвищення очікується в жовтні-листопаді, - Розенко

Крім того, Кабмін запропонує Президенту уповноважити першого віце-прем'єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва на підписання листа-звернення про приєднання України до Регіональної конвенції пан-євро-середземноморських преференційних правил визначення походження товарів.

Уряд навмисно хоче затвердити порядок ведення реєстру виробників органічної продукції (сировини) і порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на відшкодування витрат на оплату послуг з ідентифікації та реєстрації тварин фізичним особам - власникам цих тварин.

Читайте також: Секретаріат Кабміну не має інформації про час проведення найближчого засідання уряду, - "Українські новини" (оновлене)

Також Кабмін затвердить порядок визнання Україною міжнародних санкцій відповідно до міжнародних договорів або рішеннями міждержавних об'єднань, міжнародних, міжурядових організацій, участь у яких бере Україна, а також іноземних держав про заморожування активів певних осіб або обмеження будь-якого доступу до них.

Крім того, будуть розглянуті проекти постанов, які регламентують деякі питання призначення і виплати державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадянського протесту і членам їхніх сімей, а також надання пільг і житлових субсидій населенню на придбання твердого палива та скрапленого газу.

Уряд також має намір затвердити порядок надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань.

Також читайте: За 100 днів можна зрозуміти глибину проблем ізсередини, але їх мало для того, щоб люди відчули зміни, - Гройсман

Кабмін розгляне проекти розпорядження про реалізацію на території Дніпра, Києва, Львова, Одеси і Харкова пілотних проектів зі створення центрів надання соціальних послуг у форматі "прозорий офіс" і про підписання міжурядової угоди з Індонезією про співпрацю в галузі освіти.

Згідно з порядком, передостанніми на засіданні розглядатимуться питання з обмеженим доступом, останніми - кадрові питання.

Початок засідання уряду під головуванням прем'єр-міністра Володимира Гройсмана заплановано на 11:00.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n400822
VEhrNGRrdzVRek13VEVSU1oyUkhWekJNVkZGelRrTTVNRXd6VW1wNVJGSm5PVWRCTUZrdlVYUk9SMFJtVGtOaE1FeEVVWE5rUXpnd1dtSlJkbEU5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору