EN|RU|UK
 Економіка
  3480  94

 В агрохолдингу "Авангард" чекають покращень у міжнародній торгівлі після візиту Президента до Малайзії та Індонезії

У результаті домовленостей, досягнутих під час візиту президента Петра Порошенка в Малайзію та Індонезію, українські агрохолдинги можуть розширити ринки збуту продукції.

Про це пише Дмитро Козаченко в статті "Нагодувати азіатських тигрів" в українських ЗМІ.

"Ми сподіваємося, що візит президента України до країн Південно-Східної Азії принесе розуміння держав-партнерів, що військові дії в східних областях України не впливають на роботу підприємств в інших областях, а можливість прийняття Петром Олексійовичем резолюцій про ведення особливих режимів торгівлі на міждержавному рівні прискорить початок співпраці між виробниками і споживачами", - розповіли виданню в агрохолдингу "Авангард", що входить до групи компаній Ukrlandfarming Олега Бахматюка, пише РБК Україна.

Видання уточнює, що співпраця українських аграріїв з імпортерами з країн Південно-Східної Азії почалося досить давно. У експортної стратегії власника Ukrlandfarming Олега Бахматюка трикутник Індонезія-Малайзія - Сингапур посідає одне з пріоритетних місць. Країни купують українську пшеницю, насіння анісу, коріандру, фенхелю, кмину, соняшникову і соєву олію, сушені бобові овочі, борошно, крохмаль і сухі яєчні продукти.

При цьому останніми місяцями експорт пшениці в Індонезію виріс в 53 рази, а яєчної продукції - вдвічі. "Авангард" минулого року експортував в "азіатський трикутник" майже 2 тисячі тонн яєчних продуктів. Експорт компанії в Таїланд збільшився вдвічі.

Ринки Країн Південно-Східної Азії мають значний потенціал і в інших напрямках української продукції, але для розширення ринків її збуту потрібна тісніша міждержавна взаємодія, зазначає видання.

"Наші міністерства закордонних справ, економрозвитку та агрополітики мали б консолідувати зусилля задля зменшення чи й узагалі скасування імпортного мита для продукції українського виробництва та спрощення отримання дозвільних документів. Це також допомогло б створити імідж України як держави з невичерпним потенціалом у сфері сільського господарства", - цитує видання Олександра Руденка, директора з розвитку бізнесу холдингу Ukrlandfarming.

Як повідомлялося, в ході офіційного візиту президента України Петра Порошенка до Малайзії та Індонезії відбулися двосторонні бізнес-форуми, а також підписані меморандуми про співпрацю в аграрній сфері. Зокрема, 5 серпня 2016 року відповідний документ підписали міністри аграрної політики України та Індонезії.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n400858
VEhrdlVYTk9RM293V1VSUmMwNUhRVEJhWWxKc2VUaDJNRXA2VVhOT1F6Y3dURVJSZFdSRE16QmFZbEpxZHowOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору