EN|RU|UK
 Здоров'я
  8997  52

 СБУ підозрює індійських фармвиробників у постачанні в Україну неякісних ліків

Служба безпеки України підозрює виробників ліків з Індії в постачанні на ринок України неякісних ліків, що мають можливі побічні ефекти.

За інформацією агентства "Інтерфакс-Україна", в кінці липня всі великі індійські фармацевтичні компанії, що працюють в Україні, і члени Асоціації індійських фармацевтичних виробників (IPMA) отримали від СБУ листа із запитом про надання інформації щодо діяльності їх представництв у країні та інформації про виготовлені ними лікарські засоби.

СБУ, зокрема, вимагає надати копії документальних матеріалів, починаючи з 2014 року, з ввезення та реалізації на території України лікарських засобів, в т. ч. документи щодо контролю якості. Такі дії правоохоронних органів пов'язані з тим, що Державний експертний центр, який контролює якість лікарських засобів, отримав інформацію про побічні ефекти ліків, що надходять в Україну з Індії.

До цього співробітники СБУ і Кіровоградської обласної прокуратури затримали індійського підприємця і його адвоката, які намагалися дати хабар в розмірі 35 тис. дол. правоохоронцям за закриття кримінального провадження, пов'язаного з незаконною реалізацією медичних препаратів на території України. Зараз обидва корупціонери заарештовані, їм загрожує ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди посадовій особі).

Раніше в Україні виник міжнародний скандал у зв'язку з тим, що в перелік закуповуваних через міжнародних посередників (ПРООН, Crown Agents, ЮНІСЕФ та ін.) ліків потрапили препарати сумнівної якості, що мають індійське походження.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n400915
VEhrNGRrdzVSMFV3VEVSU1owNURPREJaUkZGMVRrTTVNRXczVVhWdWVsRnZaRU5TTUV0T09EQkpZbEYyWkVNd01GcGlVbXAzUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору