EN|RU|UK
 Політика України
  12059  39

 Україна підвищила рівень загрози через дії РФ в окупованому Криму, - Скібіцький

Генеральний штаб Збройних сил готовий реагувати на можливі загрози.

Про це виданню "УП" заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький.

"На сьогодні збіглися у часі переміщення військ на півострові, йде дуже активна підготовка до навчань "Кавказ-2016", які буде проводити РФ у південному окрузі, в які будуть повністю залучені угруповання, розміщені в Криму", - сказав він.

"Рівень загрози Україні з боку РФ зростає. Він завжди підвищується, коли проводять навчання біля кордону України", - зазначив Скібіцький.

Він додав, що під приводом підготовки до навчань можуть бути вчинені дії, "пов'язані з намірами приховати нарощування угруповання, переміщення військ".

"Оскільки в 2008 році, коли проводилися навчання" Кавказ-2008 ", було створене угруповання, яке після цього здійснило окупацію окремих районів Грузії. Саме ці війська тоді використовувалися. Основну небезпеку несли мобільні повітряно-десантні війська", - зазначив він.

Скібіцький також повідомив, що військова техніка, яку перевозять залізницею по території Криму - це ротація.

"За даними управління розвідки Міноборони, сьогодні відбувається часткова ротація підрозділів повітряно-десантних військ РФ, розташованих на півночі Криму. За попередніми даними, ця ротація була запланована на серпень. І саме в період з 27-30 липня в Криму почали прибувати залізничні ешелони з технікою повітряно-десантних військ, які будуть проходити ротацію", - сказав він.

За даними розвідки, дві батальйонно-тактичні групи розміщені в районі Джанкоя і одна - в районі Кам'янського.

"На сьогодні відбуваються ротації саме батальйонно-тактичної групи в Джанкої, це 11 ОДШБ, вона буде замінена на БТГ десанту 7 десантно-штурмової дивізії. Як правило, ротація відбувається кожні півроку і ось 11 бригада перебуває в районі Джанкоя з квітня", - сказав він.

На питання, чи збільшилася загроза для жителів прикордонних ділянок між півостровом і материком, Скібіцький зазначив, що "люди живуть у такій ситуації вже два роки, такі ротації відбуваються кожні шість місяців".

"Генштаб ЗСУ володіє інформацією та адекватно реагує на всі загрози, які можуть виникнути", - додав він.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n400926
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lUzlSYjJSRE5qQmFZbEZ6WkVkWE1GbGlVbXBPUXpZd1RHcFJkVk00ZGpCWlJGRjJkRU16TUV4TVVteDBRekF3VEhKUmMwaDZVWE5PUjBFd1RIcFNiSFJIVUVsT1EyY3dTMUk0TUVwUVVYUmtRemt3V1dwU1ozUkRkekJNUldjd1NtWlJiMWg2VVcxMFIwRXdUR3BSZGtFOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору