EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  1647  17

 Понад 1,4 тисячі бійців АТО отримали землю у Дніпропетровській області, - Резніченко

Понад 1,4 тисячі атошників отримали свідоцтво на право володіння землею в Дніпропетровській області. Ще близько 5,5 тисячі – в процесі оформлення документів.

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, поінформували в департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

"Наша позиція чітка - кожен учасник АТО повинен безперешкодно отримати гарантовану державою землю. Щоб полегшити цей процес для хлопців, на Дніпропетровщині відкрили єдине вікно з оформлення землі та створили атлас вільних земель. Такий підхід дає результати. Понад 1,4 тисячі бійців вже отримали ділянки в містах та районах області, ще 5,5 тисячі - в процесі оформлення документів", - зазначив очільник області Валентин Резніченко.

Також читайте: 120 учасників АТО отримали документи на право володіння землею в Харківській області

Оформити землю учасникам АТО допомагають у спеціально створеному "Єдиному вікні". Замість того, щоб ходити з однієї держструктури до іншої, бійцю достатньо звернутися до "Єдиного вікна". Тут у хлопців приймають необхідні документи. Бажану ділянку разом з атошниками підбирають в атласі вільних земель. Там вказано всю інформацію про наділи та відмічено на карті їх розташування. Волонтери консультують військових та допомагають їм оформити всі документи для отримання землі.

"Документи на володіння землею під будівництво будинку оформлював самостійно. Тоді оббігав купу інстанцій. Весь процес зайняв більше року. Зараз оформлюю землю для сільськогосподарських робіт. Документи подав в "Єдиному вікні", там в атласі обрав необхідну ділянку. Далі спеціалісти все роблять самі. Така система - це крок вперед, вона дозволяє значно зекономити час, сили та запобігає шахрайству", - поділився боєць 93-ї бригади Віктор Малков.

Оформлення проектної документації для бійців АТО безкоштовне. Ці витрати взяв на себе обласний бюджет. "Бійці АТО вже отримали на Дніпропетровщині близько 2,4 тисячі гектарів землі. Здебільшого це наділи для сільськогосподарських робіт або садівництва. Є й ділянки під будівництво будинків", - повідомив Валентин Резніченко.

Подати документи на землю захисники можуть в "Єдиному вікні" з оформлення землі для бійців АТО за адресою: м. Дніпро, вул. Старокозацька (колишня вул. Комсомольська), 52, 2 поверх, каб. 214.Демобілізованим необхідно приходити з паспортом, ідентифікаційним кодом, посвідченням учасника бойових дій або довідкою про участь в АТО.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n401044
VEhrdlVXOU9RekV3VEdaUmRtUkhWekJaWmxGMFpFTTVNRXh5VVhacE9IWXdUR1pSZEdSRE9EQk1kbEpxTTNwUmJFNURPVEJhWWxGMk9VZEJNRXczVVhZNVF6RXdXVXhTWjA1REt6Qk1URkpwWkVNME1Fd3pVWE5CUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору