EN|RU|UK
 Політика України
  31900  103

 До кінця року введуть нові звання сержантського і старшинського складу Збройних сил України, - Генштаб

До кінця 2016 року буде введено новий перелік військових звань сержантського і старшинського складу Збройних сил України.

Про це повідомив начальник Управління по роботі із сержантським складом Генерального штабу ЗСУ Олександр Косинський, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"До кінця 2016 року ми плануємо завершити переведення частин бойового складу на нову структуру, ми вводимо посади "головний сержант роти", "головний старшина батальйону", "головний старшина полку", бригади. Ми також плануємо ввести сержантські посади в органи управління (штаби)", - розповів він на брифінгу у вівторок у Києві.

Косинський зазначив, що на сьогодні діє трирівнева система підготовки сержантів, проте її очікують суттєві зміни: "Середній та вищий рівень (підготовки. - Ред.) ведеться в 4-х коледжах сержантського складу ... але ми плануємо, що підготовка буде розділена на курси лідерства і професійну підготовку. Курси проводитимуться в Центрах підготовки сержантського складу, які ми створюємо і розвиваємо".

Представник Генштабу також розповів, що багато років функції сержантів в українській армії були значно звужені, а дії сержантів зводилися переважно до підтримки належного рівня дисципліни серед особового складу.

"До початку АТО ми могли бачити, як офіцер проводив заняття із солдатами. Але цим повинен займатися саме сержант. Офіцер - це стратег, він повинен планувати й ухвалювати рішення, а сержанти повинні втілювати ці рішення спільно із солдатами. Питання дисципліни, щоденної діяльності, підготовка особового складу - це все робота сержанта", - підкреслив Косинський.

За його словами, поточного року підготовку вже пройшли 360 інструкторів, які в подальшому і будуть готувати сержантський склад ЗСУ.

"До кінця року ми плануємо підготувати ще близько 800 інструкторів. Зараз у 197-му Центрі підготовки сержантського складу проходять інструкторську підготовку наші військові під керівництвом литовських військовослужбовців, у 184-му Центрі - під керівництвом латвійських. У вересні на полігон "Десна" (Чернігівська обл.) приїде група інструкторів зі США і вони також проведуть курс для наших інструкторів. Наші сержанти також навчаються за кордоном", - розповів представник Генштабу ЗСУ.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n401054
VEhrNGRrdzVRek13VEV4UmMwNURPVEJNTTFKcU0zcFJjM1JIVnpCTWJsSm5aRWROTUV4eVVYWjBRM2t3VERkU1oyUkROekJaVUZGMGRFTjRNRXczVVhOMFIwY3dXbG80TUV4RVVtZE9Remd3V21KU2FqTjZVV3M1UXpFd1RETlNhVTVIUXpCTVJGRnpVMFJSYkRsRGFBPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору