EN|RU|UK
 Політика України
  17104  75

 "Думаю, в Росії вже розроблений план, як зірвати святкування 25-ї річниці незалежності України", - Марчук

Стягуючи військову техніку до кордонів з Україною, Росія готується піднести "сюрприз" на День Незалежності України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, таку думку висловив представник України в Тристоронній контактній групі в Мінську Євген Марчук на своїй сторінці в Facebook.

"Росія відкрито у великій кількості поставляє і в Крим, і на окуповані території Донбасу багато важкої військової техніки, переважно наступального характеру", - зазначив він.

"На мій погляд, Росія просто готується відзначити 25-ту річницю незалежності України. Можливо, навіть так, як це вона зробила в 2014 році, тільки з деякими поправками на нинішні реалії", - припускає політик.

"Не може змиритися Росія з тим, щоб 25-річчя української незалежності пройшло нормально, щоб до Києва на святкування приїхали лідери провідних країн світу. Навіть якщо Росія і не ризикне повторити щось подібне до серпня-2014 року, то створювана нею ситуація велику ймовірність серйозної ескалації буде невідворотно продукувати високу гіпотетичність загрози особистої безпеки шановним гостям і їхню відмову приїхати до Києва. Думаю, що в Росії вже розроблений і задіяний план, як не тільки зіпсувати, а й зірвати святкування 25-ї річниці незалежності України", - пише Марчук.

"Дуже багато важливої символіки в цьому святкуванні. Важливою не тільки для України, важливою не тільки для Європи - важливою і для Росії. Тільки для неї важливість ця зовсім інша: як зірвати це святкування", - заявив він.

"Символізм 25-ї річниці незалежності України для Росії - це своєрідна небезпека, небезпечний приклад для неї самої і для її нинішніх сателітів", - переконаний політик.

"Наша система оборони і безпеки вже має хороший досвід і, переконаний, активно працює щодо гарантування безпеки проведення 25-ї річниці незалежності не тільки в Києві. Багато чого буде також залежати від нормальної пильності громадян. Особливо напередодні 24 серпня. На мій погляд, це той випадок, коли на два-три дні кожен чоловік повинен відчути себе добровільно мобілізованим", - пише Марчук.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n401072
VEhrdlVXNU9RM2N3V1VSU2FEbEhSREJNYjNaTU9VTTJNRXczVW1kT1F6QXdURGRSZGxoNlVXeE9RekV3VEROU2FrTkVVWFprUXpFd1RHWlJjMDVETnpCTVdGRjBkRU01TUV3M1VtZGtSME13V2xvNE1GbElVWE4wUjFBd1dVeFJkbTU2VVhZNVIwRXdURGRSYzNSREt6Qk1jbEZ6VGtkSE1GcGlVbW96ZWxKbmRFTXhNRmxZVVhaa1IxY3dUSEpSYzBoNlVXOU9ReXN3V1VoU2JIUkhVQT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору