EN|RU|UK
 Економіка
  9923  51

 Від сьогодні набуває чинності норма про скасування вимоги надавати паспорт під час купівлі та продажу валюти до 150 тис. грн

Від сьогодні набуває чинності норма про скасування вимоги для населення надавати паспорт під час купівлі та продажу іноземної валюти до 150 тисяч гривень.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба НБУ.

Отже, від сьогодні постанова №364 набула чинності. Фізичні особи зможуть проводити обмін валют на суму до 150 тис. грн в еквіваленті без надання документів.

При цьому в НБУ додають, що на операції з купівлі іноземної валюти досі діє тимчасове обмеження на максимальну суму не більше 12 тис. грн в еквіваленті на день на одну особу відповідно до постанови Правління НБУ №342 від 7 червня 2016 року.

Також читайте: Нацбанк удвічі збільшив ліміти на зняття та покупку валюти, скасував обмеження на видачу гривні готівкою

Вимога надавати документи під час операцій на суму понад 150 тис. грн залишилася відповідно до законодавства України про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму.

Як зазначають у повідомленні, досі фізична особа, яка мала намір купити, продати чи конвертувати (обміняти) іноземну валюту на будь-яку суму, мала надати документ, який посвідчує особу та її резидентність.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n401125
VEhrNGRrdzVRM2t3VEVSUmRUbEhUekJaVEZGelNIcFJkamxEZHpCWlNGRjJPVU1yTUZsRVVtZHVlbEYyZEVONE1FeDZVbXgwUXpsSlRrTjVNRXhFVVhVNVIwOHdXVXhSZFVFOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору