EN|RU|UK
 Суспільство
  4994  26

 Вакцини та лікарські препарати доставлять у регіони вже наступного тижня, - Супрун

Міністерство охорони здоров'я планує доставку розмитнених вакцин у регіони наступного тижня.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Мінздоров'я.

В.о. Міністра охорони здоров'я Уляна Супрун зазначила: "Цими днями було підготовано низку документів для розмитнення вакцин і лікарських засобів, які вже було доставлено в Україну. Тому наступного тижня плануємо доставити їх у регіони".

Повідомляють, що МОЗ України видало 125 довідок, які підтверджують ввезення лікарських засобів, медичних виробів на митну територію України відповідно до угод, укладених між МОЗ України і спеціалізованою організацією, яка здійснює закупівлі, у межах виконання бюджетних програм.

"На виконання укладених договорів про закупівлі спеціалізованими організаціями лікарських засобів і медичних виробів за кошти Державного бюджету України на 2015 рік, вже доставлено на склади уповноважених підприємств лікарські засоби для лікування дорослих і дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання, лікарські засоби для лікування дітей хворих на гемофілію, вакцини, лікарські засоби і медичні вироби для лікування хворих на туберкульоз і ВІЛ/СНІД, лікарські засоби для лікування дорослих і дітей, хворих на вірусні гепатити, лікарські засоби для дітей, хворих на орфанні захворювання", - повідомила Анжела Купліванчук, в.о. директора Департаменту економіки і фінансової політики МОЗ.

Дивіться: У 2015 році Україна вперше провела закупівлі вакцин через міжнародні організації, - Супрун. ДОКУМЕНТ про постачання вакцин

У відомстві зазначили, що станом на 8 серпня 2016 року в усі регіони України доставлено вакцини, які використовують для щеплень дітям згідно з Календарем профілактичних щеплень:
  • вакцина проти гепатиту В - 350 000 доз (20 % від запланованого);
  • комбінована вакцина для профілактики кашлюку (ацелюлярна), дифтерії, правця, поліомієліту (інактивована), гемофільної інфекції типу b ("ПЕНТАКСИМ") - 414 700 доз (48 % від запланованого);
  • вакцина для профілактики кору, паротиту, краснухи - 277 000 доз (22 % від запланованого);
  • вакцина для профілактики гемофільної інфекції типу b (моновалентна) - 174 400 доз (33,5 % від запланованого, але з урахуванням доставки другої частини - 100 %);
  • вакцина проти сказу - 91 390 доз (100 % від запланованого).
Також повідомляють, що 28 липня 2016 року в Україну надійшла друга партія вакцини для профілактики гемофільної інфекції типу b (моновалентна) в кількості 345 550 доз і 5 серпня 2016 року доставлено вакцину для профілактики дифтерії, правця у дорослих (АДП-М) - 1 599 600 доз.

Упродовж наступного тижня ці вакцини планують доставити в усі регіони України.

У МОЗі зазначили, що найближчим часом планують доставку в Україну оральної, бівалентної вакцини проти поліомієліту у кількості 2 755 000 доз та цільноклітинної вакцини проти кашлюку, дифтерії, правця - 1 770 000 доз.

Крім того, нині вирішують питання щодо можливості ввезення на територію України вакцини для профілактики туберкульозу в кількості 2,5 млн доз.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n401189
VEhrdlVXOWtSMFF3VEM5U1owNUhSREJNTUdjd1MxQlJkVGxIVURCTU0xRnpRemgyTUV4TVVYTk9Rell3V1dKUmRVNURPVEJNUWpnd1RIWlNiSFJETmpCTWFEZ3dTbnBTYkhSRE9UQk1abEYwVGtNck1GbEVVWFowUTNsS09VZFE=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору