EN|RU|UK
 Суспільство
  4618  17

 В Україні змагаються за місце стажерів у сервісних центрах МВС

У рамках реформи сервісних центрів МВС триває програма стажувань на посаду адміністратора сервісних центрів. У кожній області почергово з квітня 2016 по червень 2017 року відбуваються стажування.

Відбір стажерів уже відбувся в Дніпропетровській, Львівській, Київській областях і в Києві. Зараз триває відбір стажерів у Вінницькій області.

Найкращі показники в Дніпропетровській області - 60 осіб на місце і 1808 поданих анкет. У Львівській області за одне вакантне місце боролися 55 осіб, загальна кількість поданих анкет - 2211. У Києві конкурс становив 43 людини на місце, у Київській області - 21.

За статистикою майже половина охочих стати стажерами сервісних центрів - працевлаштовані, більше половини мають досвід у сфері обслуговування. Не працювали раніше в системі МВС понад 90%.

Мета програми стажувань - відібрати, навчити і надалі взяти на роботу найкращих стажерів - талановитих чоловіків і жінок, які мають активну життєву позицію, прагнуть стати частиною реформи і надавати якісні послуги громадянам.

Серед основних вимог до кандидатів: громадянство України, вік старше 18 років, вища освіта (бакалавр, спеціаліст, магістр), відсутність судимостей, досвід роботи у сфері послуг вітають, але це не обов'язково.

До кінця серпня набір стажерів відбудеться в Луганській, Харківській і Донецькій областях.

Стежити за графіком стажувань і результатами можна на сайті Головного сервісного центру МВС України в розділі "Стажування".

мвд

мвд

мвд

мвд


Источник: https://ua.censor.net.ua/n401214
VEhrNGRrdzVRell3VERkUmRtUkROakJaVUZKblRrZENaazVEWXpCS1RGRnZVVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору