EN|RU|UK
 Політика України
  11027  135

 Кремль активно намагається "застовпити" лівий фланг політичного спектру України, - Небоженко

Найбільш несподіваним висновком з аналізу листування двох прокремлівських медіатехнологів зі співробітниками українських телеканалів можна назвати прагнення Росії посісти нішу на лівому фланзі політичного спектру України, заявив "Цензор.НЕТ" політолог, директор Соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко у середу, 10 серпня.

"Аналіз листування двох прокремлівських медіатехнологів - Муравйова і Столярової, - виявив дуже неприємну обставину: Україна не контролює власний інформаційний простір. Більше того, деталі листування вражають своїм цинізмом, натиском і певною спрямованістю", - зазначив експерт. За його словами, добре проглядається основний напрямок роботи прокремлівських медійників: по-перше, це дискредитація визнаних прозахідних політиків - Яценюка, Турчинова, Авакова та інших; по-друге - дискредитація прозахідних партій України.

Дивіться: Листування українських телеканалів із "ДНР": Висланий СБУ з України російський пропагандист Муравйов погоджував із терористами показаний в ефірі "Інтера" сюжет про ДАП. ВІДЕО+ДОКУМЕНТ

"Але найцікавіше, що з цього листування чітко видно заклопотаність Кремля лівим флангом української політики під час підготовки до дострокових парламентських виборів", - підкреслив Віктор Небоженко.

"Створювати відверто проросійську ліву партію в Україні не можна - вона відразу себе дискредитує, тому вводять нові проекти з новими обличчями. Тут добре видно, що, виявляється, рух" Народний контроль" Добродомова, який активно займався критикою, теж було створено завдяки зусиллям російських медійників і за російські гроші", - пояснив він. За словами експерта, завдяки своїм старанням Кремль напередодні дострокових виборів у Верховну Раду може отримати щонайменше три проросійські лівоцентристські партії: "Український вибір" Медведчука, Партію простих людей Капліна і "Народний контроль" Добродомова.

"І нашого виборця знову введуть в оману", - зазначив політолог. "Там не вистачає тільки умовної партії миру, але її роль, думаю, буде виконувати партія Мурайова і Рабиновича "Життя", хоча поєднання цих двох фігур відверто фельєтонне", - додав Віктор Небоженко.

Він повідомив, що з листування Муравйова і Столярової з представниками українських телеканалів добре видно, що Кремль створив потужну пропагандистську структуру з основних телевізійних ЗМІ, які насамперед критикують усі прозахідні партії. "Це все дуже небезпечно, оскільки невдоволення Заходом і Європою вже досить глибоко вкорінилося в суспільній свідомості, і тут - будь ласка: "Народний контроль", Партія простих людей, "Український вибір", "Життя" тощо", - застеріг експерт. "У зв'язку з цим у мене єдине питання: такий стан справ триватиме і далі, чи все ж під час відкриття нової сесії Верховної Ради воно отримає відповідну реакцію органів, які відповідають за боротьбу з розгорнутою в Україні мережею російського впливу?" - резюмував Віктор Небоженко.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n401296
VEhrdlVXNWtRekV3VEVoUmRuUkRNakJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF5OHdXVVJSZG5SREx6Qk1SRkZ6T1VOM01Fd3pVWFJPUTNkbVRrTllNRXA2VVdoblBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору