EN|RU|UK
 Політика України
  8179  28

 Ми подали в парламент законопроект про злодіїв у законі, - Троян

На сьогодні 17 громадян Грузії, які мають цей статус у кримінальному світі, спокійно живуть у нашій країні.

Національна поліція України, має намір розпочати зміну законодавства для того, щоб випущені на свободу за "законом Савченко" злодії в законі, яких депортують, не могли повернутися назад. Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ сказав перший заступник голови Нацполіції Вадим Троян.

- Ми подали в парламент законопроект про злодіїв у законі. У нас 13 депортацій злодіїв за чотири місяці. Це 11 осіб, оскільки одного тричі депортували, але він повертався. Тільки в нашій країні таке може бути. Бо є тільки адмінштраф. Кримінального покарання за незаконний перетин державного кордону немає. Було раніше. Ми зараз виступаємо за повернення цієї статті до Кримінального Кодексу України. Хоча б так почнемо боротися, - щоб вони повторно не в'їжджали, - сказав Троян.

- Наведу з останнього яскравий приклад, який мене вразив - це Глонти на прізвисько Гуга. Він розшукується угорською стороною через Інтерпол (під "червоною карткою") за ряд злочинів. Основне - шахрайство. Але живе в Києві дуже давно. Таке собі обличчя без громадянства (злодіям у законі воно не потрібно). В результаті - викрадення, квартирні крадіжки. Він впливає на розподіл територій, общака, - розповів Вадим Троян.

За його словами, така людина не повинна жити в Україні. Суди у його справі переносять, але поліція все одно продовжує працювати.

- Нещодавно відбувається "диво" - розгляд переходить в інший районний суд, і суддя миттєво виносить рішення: заставу 27 з половиною тисяч гривень. Аргументує тим, що стаття ж не тяжка. А те, що він - не громадянин України, перебуває в розшуку Інтерполу, це нічого. Один раз до слідчого він вже не прибув. Ось чому потрібно не тільки міняти законодавство, але й проводити судову реформу. Необхідно внести зміни до Кримінально-процесуального кодексу, посилювати покарання за тяжкі та особливо тяжкі злочини, - зазначив Троян.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n401481
VEhrdlVXOTBSMEV3VERkU2FqbERPVXg1TDFGME9VTTNNRXczVVhST1IxY3dUR3RuTUZsTlp6Qk1abEZ6VGtNMk1FdzNVWFprUjFkbVRrTXdNRXhZVVhZNVF5c3dXVVJTWjNSRGR6QlpZbEpzZEVkUVprNURNekJNUkZGMWRFTXJNRXd6VVhaMFF5OHdXVVJSZG5SRE1UQk1jbEpuYm5wUmJtUkRkekJaWWxGMk9VTXJNRXgyVW14MFIwY3dXbUpTYW5jOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору