EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  6231  159

 Я на сто відсотків переконаний, що ніколи вже не буде іншого Януковича. Країна і народ не підтримають цього, - Пайєтт

Головне завдання української влади і суспільства зробити реформи незворотними, дійти до моменту, коли стане неможливим повернення назад. Для цього потрібно будувати стійкі інституції, коли не матиме значення, хто президент або прем'єр-міністр.

Про це посол США в Україні Джеффрі Пайєтт заявив в інтерв'ю газеті "День", коментуючи свою заяву про схожість сучасної ситуації в Україні і з ситуацією в США часів Війни за незалежність і відразу після неї, передає Цензор.НЕТ.

"Як я зазначив у своєму виступі з нагоди 4 липня, цей період американської історії був подібний до того періоду, який ви зараз переживаєте. Наші обидві країни народилися в революції. Гамільтон став відомим у час, коли Америка здійснювала перехід від країни, що перебувала в стані війни, до країни, яка працювала над складними проблемами розвитку, оподаткування. Я згадав запропонований ним податок на віскі, який нікому не подобався, але це було частиною створення фінансової системи в США, яка нас зв'язувала воєдино. Тому я вважаю, що порівняння є досить доречними. І це стосується того, як ви виходите з кризи і розпочинаєте розбудову інституцій. Це саме той момент, у якому зараз перебуває Україна. Ви будуєте інституції. І як я про це сказав в одному з моїх інтерв'ю на початку 2016 року, виклик цього року - зробити реформи незворотними, дійти до моменту, коли стане неможливим повернення назад. Я на сто відсотків переконаний, що ніколи вже не буде іншого Януковича. Країна і народ не підтримають це. А виклик полягає в тому, щоби збудувати стійкі інституції, коли не матиме значення, хто президент чи прем'єр-міністр, а держава буде функціонувати. І то є робота на наступні місяці й роки", - розповів американський дипломат.

Також читайте: "Кремль зробив низку помилок щодо цього конфлікту. Путін недооцінив український народ", - Пайєтт про російську агресію проти України
Источник: https://ua.censor.net.ua/n401493
VEhrdlVYSTVRemt3V1ZCUmRYUkRLekJNVEZGMVRrZElaazVEWmpCTVJGRjFaRWRWTUZsTVVtZHBPSFl3VEVSU1ozUkRLekJaUkZGMVRrZERNRXhFVW1kT1F6UXdUR1pSZGtoNlVYUk9RekV3VEhwUmRuUkROakJaUkZGelRrZERNRnBpVW1vemVsRjBUa00wTUV4eVVtZDBRM2N3V1V4U1p6bEhRVEJNUWpnd1dtSlNaMlJIUXpCTU4xSm5Ua2RYTUZrNU9EQlpSRkYwWkVkRk1FdzNVbWRPUXpnd1RHZzRNRXRJVVhGT1ExRT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору