EN|RU|UK
 Економіка
  8533  87

 Усі мають платити податки на рівних умовах, не може бути винятків, - перший заступник голови ДФС Білан

"Наша позиція - всі мають платити податки на рівних умовах, не може бути винятків", - сказав Білан.

Про це він сказав журналістам за підсумками круглого столу "Податковий аграрний діалог", який відбувся в четвер в Умані (Черкаська область).

"Окрема проблема, яка турбує великі аграрні підприємства - це використання одноосібників, тобто спрощенців, які фактично є внутрішніми офшорами. Це стандартна схема ухилення від сплати податків - оформлення кожного співробітника як одноосібника.

Таким чином, умови нерівні між тими, хто працює повністю "по-білому", укладаючи всі договори, показуючи всі витрати, сплачуючи всі податки, і між тими, хто оформлює таких одноосібників. Наша позиція - всі повинні платити податки на рівних умовах, не може бути винятків", - сказав Білан.

На необхідності вирішити це питання наголошує і депутат Ради Максим Поляков ( "Народний фронт").

Дивіться також: Київські податківці ліквідували конвертаційний центр, через який щодня проходило близько мільйона гривень. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

За його словами, через цю проблему місцеві бюджети - сільські, районні, обласні - втрачають до 15% надходжень.

"Аграрії сьогодні говорять про те, що вони працюють у неконкурентних умовах. І з цим потрібно щось робити. Це питання не окремого регіону, це питання національного рівня", - зазначив керівник Всеукраїнської аграрної ради Андрій Дикун.

Як повідомляли, перший заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан зазначає, що відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) сільгоспвиробникам відбувається в плановому режимі.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n401499
VEhrdlVXdGtSMWN3VEhaUmMwNURPVXg1TDFGMk9VTXJNRXhVVVhOT1IwTXdUSEpSZFVoNlVXeE9RMnN3UzBVOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору