EN|RU|UK
 Економіка
  40334  434

 Влада України нездатна ефективно використовувати гроші міжнародних кредиторів, - представниця Світового банку Максименко

Основні міжнародні кредитори України стикаються з нездатністю влади ефективно використовувати отримані кошти.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Дзеркало тижня", про це заявила старший менеджер портфеля проектів Світового банку (СБ) в Україні Клавдія Максименко.

"На донорських зустрічах ми бачимо, що з цими ж проблемами стикаються і Європейський банк реконструкції і розвитку, і Європейський інвестиційний банк, і KfW," - пояснює Клавдія Максименко.

Читайте також: Азарова з України вивіз нардеп Євген Мураєв, - Борислав Береза

"Досвід реалізації аналогічних проектів у інших країнах показує, що їх можна реалізувати і в Україні, але практика, на жаль, переконує у зворотному".

За її словами, частково ці проблеми пов'язані з тим, що українська бюрократична система дуже зарегульована і замкнута в собі, все до найменших кроків описано в законодавстві, а будь-яке внесення в нього змін - тривалий і трудомісткий процес.

"Гнучкість в прийнятті рішень владою відсутня, а переговори, як правило, закінчуються переконанням народних депутатів у тому, що необхідні зміни не вплинуть на їх бізнес-інтереси", - зазначила Максименко.

"Іноді в мене складається таке сумне враження, що проекти Світового банку в Україні найбільше потрібні Світовому банку. Але ж ми на них фактично не заробляємо, інвестиції в Україну не є джерелом наших доходів. Навіть, якщо проект не був реалізований або був реалізований не повною мірою, для нас це швидше збиток, адже ми витрачаємо на підготовку проектів власні кошти, яких Україна не повинна нам повертати. Ці послуги у вартість позики не входять, і команда, яка витрачає сили на розробку й супервізію якогось нереалізованого або неефективного проекту, могла б ті самі зусилля спрямувати на вирішення інших, не менш актуальних, завдань", - розповіла менеджер.

Також читайте: Завдяки допомозі України Грузія під час війни збила 12 бомбардувальників Росії, - Саакашвілі
Источник: https://ua.censor.net.ua/n401678
VEhrNGRrdzVRell3V1VSUmRHUkRNREJNYWxKbmJucFJkWFJIUVRCTWFsRjBPVU4zWms1RE1EQk1OMUYyT1VNck1FeDZVWFowUTNvd1RFSTRNRmxFVVhSa1Ezb3dXVkJSZFRsSFR6Qk1URkZ6VGtNNU1Fd3pVbW96ZWxGdlpFTjVNRnBpVW1kMFF5c3dURXhSZFU1RE5VbE9RM2d3VEVSUmRtUkROZz09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
 
 
 
 
 
 вгору