EN|RU|UK
 Політика України
  8644  65

 Більшість зауважень Держспецзв'язку не є зауваженнями, - розробник ПЗ системи е-декларування

Зараз експерти компанії знайомляться з зауваженнями відомства.

У компанії, яка розробляла програмне забезпечення для системи електронних декларацій, заявили, що більшість зауважень Держспецзв'язку насправді такими не є. Про це в ефірі телеканалу"112 Україна" заявив директор компанії-розробника Юрій Новіков.

За його словами, розробники вже отримали документи з переліком зауважень і знайомиться з ним.

"Документи ми отримали, правда з півторагодинною затримкою. Зараз команда експертів знайомиться з ними. Ми очікуємо команду експертів, яка ще не прибула, тих, хто створював цей документ, щоб задати питання щодо зауважень. Поки що все йде повільніше, але будемо сподіватися, що експерти з'являться і ми зможемо виправити цю ситуацію", - зазначив він.


"Зараз ситуація наступна. Є велика кількість зауважень до того, що документації дійсно багато, і вони, на наш погляд, не є зауваженнями ... З огляду на те, що ми бачимо, це можна встигнути (до завтра, - ред. ), якщо нам буде надана допомога і будуть ті, хто створював ці документи", - додав він.

Говорячи про те, чи не зірветься запуск системи, який призначений на 15 серпня, Новіков допустив наявність певних труднощів. "Є передчуття, що можуть бути проблеми, бо служба посилається на деякі речі, які не були враховані, коли вони затверджували ПЗ, відповідно, можуть стати перешкодою", - сказав він.

Нагадаємо, що Президент України, Петр Порошенко вимагає запуску системи е-декларування не пізніше 15 серпня.Источник: https://ua.censor.net.ua/n401698
VEhrNGRrdzVRek13VEVSUmRqbEhSREJaU0ZGMWJucFJkR1JETnpCTVdGRjFkRWRETUZsRVVYWjBRemt3VEROUmRGTkVVWFJPUXpFd1RISlJkVGxEZHpCWlJGSm5PVU41TUV4RVVYWmtRemt3V1RrNE1Fb3pVV3RPUTFJd1MwNDRNRXBVVVhSa1IwRXdUR0pTWjJSREx6Qk1XRkpvZEVNek1FeEpiakJaTDFGME9VTXJNRXh3T0RCS00xRnJUa05ZTUVwdlBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору