EN|RU|UK
 Політика України
  4949  53

 Сертифікат технічної безпеки для е-декларування є ключовою умовою, - голова групи Єврокомісії з підтримки України

У Євросоюзі наполягають, що основною умовою роботи системи е-декларування, запущеної в ніч на 15 серпня, є сертифікат технічної безпеки.

Про це у своєму акаунті в Твіттері написав голова групи Єврокомісії з підтримки України
Петер Вагнер, передає Цензор.НЕТ

"Представництво ЄС: сертифікат технічної безпеки для електронних декларацій є ключовою умовою! / EU Delegation to Ukraine: technical security certificate for e-declarations is key!" - заявив він.

Як повідомлялося раніше, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації відмовила Національному агентству із запобігання корупції у видачі Атестата відповідності комплексної системи захисту інформаціїЄдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Голова НАЗК Наталія Корчак заявила, що система електронного декларування запрацює з 15 серпня незважаючи на відсутність захисту даних.

15 серпня система е-декларування запущена в роботу, без Атестата відповідності комплексної системи захисту інформації.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n401791
VEhrNGRrdzVRekF3VEZoUmRYUkROekJNUkZKblRrTjNNRmxpVW14MFIxQm1Ua014TUV4MlVYUmtRell3V1V4U1owNURLekJNTTFGMlpFTXhTVTVETURCTVdGRjFkRU0zTUV4RVVtZE9SMFF3VEV4UmMwNURPVEJNTTFKcU0zcFJhRTVEZVRCWlJGRjJkRU0yTUV3M1VYWk9SMWN3V1VoU2JIUkhVR1pPUTBVd1RFeFNaMDVES3pCWlNGRjJkRWRQTUV4alBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору