EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  15912  27

 Дії "Укрзалізниці" призвели до великих проблем ГМК, - глава комітету ВР

Глава комітету Верховної Ради з питань промислової політики і підприємництва Віктор Галасюк прокоментував ситуацію, що склалася в гірничо-металургійному комплексі України, який цього року через неефективну роботу "Укрзалізниці" може недовиробити і, відповідно, недовантажити на експорт продукції на суму близько $ 1,8 млрд.

"Вузькі місця" в залізничній інфраструктурі, дефіцит тяги, недостатнє забезпечення паливом, неефективна координація наявних ресурсів "Укрзалізниці" "коштують" країні близько $ 1,8 млрд недоотриманої валютної виручки від роботи гірничо-металургійного комплексу. А це майже 5% товарного експорту упущеної вигоди, яку Україна аж ніяк не може собі дозволити! Як уряд може діяти в такій ситуації?!", - написав він на свій сторінці в соціальній мережі Фейсбук, передає uaprom. Info.

За його словами, у зв'язку з проблемами перевезень вантажів "Укрзалізницею" металургійні заводи страждають від дефіциту сировини і втрачають ринкові можливості й експортний виторг.

"Як глава комітету Верховної Ради з питань промислової політики і підприємництва звертаюся до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного виправлення ситуації з неефективною логістикою в ГМК", - наголосив В.Галасюк.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n401827
VEhrdlVXczVRM2N3VEhaUmMwNUhRakJaTjFGMWFUaDJNRXRRVVhWMFIwRXdUR1pSYzA1RE56QmFZbEYwT1VNNU1FeHFVbWgwUjFBPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору