EN|RU|UK
 Політика України
  7429  59
Матеріали за темою:

 "Це нагадує саботаж. Винні у цій ганебній ситуації повинні бути покарані", - Климпуш-Цинцадзе про запуск е-декларування без сертифікування Держспецзв'язку

Подана до отримання системою е-декларування сертифіката електронна декларація не зможе бути належним доказом у суді.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написала віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає Цензор.НЕТ.

"Запуск системи електронного декларування за рішенням НАЗК без відповідного сертифікування Держспецзв`язком за своєю природою по суті є дозволом на безкарне приховування доходів. Відповідно до антикорупційного законодавства, державні службовці зобов'язані подавати декларацію лише один раз, і повторно ніхто не в праві змусити їх це зробити. Таким чином, подавши недостовірну інформацію для декларування до отримання сертифіката (у режимі дослідної експлуатації), особа не буде притягнута до кримінальної відповідальності, оскільки така декларація не може бути належним доказом у суді. Запуск без відповідного сертифіката системи електронного декларування стане перешкодою в застосовуванні норми законодавства щодо притягнення до відповідальності за неправдиву інформацію", - заявила вона.

"Разом із тим, формалізований підхід до питань сертифікації наразі скидається на саботаж процесу електронного декларування, виконання Україною своїх зобов'язань, повноцінної роботи НАЗК, як спеціалізованої установи. Це неприпустимо. Звісно, винні в цій ганебній ситуації мають бути покарані. Повинні бути проведені об`єктивні службові перевірки. Усі мусимо зробити з цього висновки. Однак найголовніше зараз - об`єднати зусилля і якнайшвидше зробити все необхідне для запуску сертифікованої системи е-декларування. Цього від нас чекають українці, і це є нашим зобов`язанням перед міжнародними партнерами", - резюмувала Климпуш- Цинцадзе.

Як повідомлялося раніше, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації відмовила Національному агентству із запобігання корупції у видачі Атестата відповідності комплексної системи захисту інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Голова НАЗК Наталія Корчак заявила, що система електронного декларування запрацює з 15 серпня незважаючи на відсутність захисту даних.

15 серпня система е-декларування запущена в роботу, без Атестата відповідності комплексної системи захисту інформації.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n401841
TUV4SVVYWjBSMEV3VERkU1ozUkhUVEJNU0ZGelEwUlJkSGxFVVhWMFF5c3dXVVJTWnpsREx6QlpZbEpzZEVkVk1GazBka3c1UTJFd1RIWlJkVTVET0RCTUwxSm5PVWRKVEdSRGJUQk1hbEYyWkVkSE1FeEVVWFJPUXpNd1RGVjJURGxETURCTVdGRjFkRU0zTUV4RVVtZE9RM2N3V1dKU2JIUkhVR1pPUXpFd1RIWlJkR1JETmpCWlRGSm5Ua01yTUV3elVYWmtRekZKVGtNd01FeFlVWFYwUXpjd1RFUlNaMDVIUkRCTVRGRnpUa001TUV3elVtb3plbEZ1WkVOUk1FcG1VVzFuUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору