EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  21755  101
Матеріали за темою:

 Українські воїни вийдуть на парад до Дня незалежності в новій формі, яку розробляли майже 1,5 роки

На параді до Дня незалежності України військовослужбовці Збройних Сил продемонструють експериментальні зразки нової форми.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабміну, про це сьогодні, 16 серпня, під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі повідомив прес-секретар Міністерства оборони України підполковник Олексій Чорнобай.

"Ці зразки виготовлено відповідно до Концепції форми одягу військовослужбовців, затвердженої Президентом України. Над створенням нової військової форми працювала робоча група, до якої увійшли представники Міноборони, Волонтерського десанту, геральдисти, художники та історики. Загалом близько 20 спеціалістів майже півтора роки розробляли військові однострої", - розповів підполковник Олексій Чернобай.

Під час створення нових військових одностроїв було враховано данину національним традиціям і сучасну форму армій різних країн світу.

Так, розроблено елементи парадної та повсякденної форми одягу для рядового, сержантського й офіцерського складу всіх родів і видів Збройних Сил України з урахуванням порядку її носіння.

Він повідомив, що з'явилися нові елементи форми, які доти ніколи не використовували у поєднані з парадною формою.

Наприклад, черевики з високим берцем і ремінь із бляхою для парадного розрахунку. Цей варіант передбачено лише для строю. В інших випадках берці замінюють на черевики, а ремінь взагалі не використовують.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Ми душею в Україні": волонтери-українці з Італії, Греції та Португалії провели в центрі Львова флешмоб до Дня Незалежності. ВIДЕО

Зазначені поєднання використовують у більшості армій світу, зокрема у США, Німеччині, Франції та Польщі.

Робочою групою було аргументовано, як саме і чому повинен виглядати той чи той предмет. Під час розробки берету та вибору кольору для різних родів і видів військ було проаналізовано специфіку армій понад 60 країн світу.

За його словами, згідно з Концепцією розроблено зимові та літні варіанти форми. Також створено опис, розмір і порядок розміщення на формі кожного з елементів.

Загалом основну увагу приділяли розробці повсякденної форми одягу, оскільки її військовослужбовці використовують найчастіше. Основний акцент звертали на практичність і зручність при носінні.

"Концепція нової форми одягу Збройних Сил України дала поштовх принциповим змінам в українському війську. Нині розпочався етап тестування й доопрацювання зразків військової форми. Кінцеві варіанти одностроїв з урахуванням усіх наданих пропозицій і зауважень буде затверджено в першому півріччі 2017 року", - підкреслив речник Міністерства оборони України.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n401938
TUV4VVVYUmtRemt3V1hkbk1Fd3pVWFJrUXpNd1RFUlJkVGxETVRCTVlsRjJaRU1yTUZsSVVtZDBSMWRNZVM5UmNEbERLekJaUkZGMlpFTXJNRXhJVVhOT1F6Vk1lUzlSYkU1RE1UQk1NMUpxUTBSUmRtUkRNVEJNWmxGelRrTTNNRXhZVVhSMFF6a3dURGRTWjJSSFF6QmFXamd3VEM5UmMwNUhRVEJNUkZGMFNIcFJjMDVIUVRCTWVsSnNkRWRRWms1RFl6QmFZbEYyWkVNck1FeElVWFowUjBFd1REZFJkbVJETkE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору