EN|RU|UK
 Політика України
  8742  53

 Підстав для відмови у сертифікації програмного забезпечення для е-декларування не було, - ПРООН

У Програмі розвитку ООН в Україні заявили, що програмне забезпечення для системи е-декларування розроблене відповідно до технічного завдання, тому причин для відмови у сертифікації Держспецзв’язку не було.

Про це в коментарі DW заявила керівник сектора демократичного управління ПРООН (організація була залучена до розробки програмного забезпечення для Єдиного державного реєстру декларацій держслужбовців) Юлія Щербініна, передає Цензор.НЕТ.

"Програмне забезпечення, подане на атестування, було прийняте національними партнерами організації фактично двічі. 10 травня так звана група контролю якості, яка була створена для того, щоб слідкувати за виконанням контракту ТОВ "Міранда", прийняла програмне забезпечення. А 26 липня Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) провело другий етап перевірки та випробовування. Агентство підписало протокол, який свідчить про те, що програмне забезпечення готове і розроблене відповідно до технічного завдання. Це підтверджують відповідні протоколи ПРООН, тому підстав для відмови у сертифікації не було", - заначила Юлія Щербініна.

Читайте також: "До зриву е-декларування - щонайменше 2 місяці. І все можна підправити", - нардеп Мушак

"Функціональність системи е-декларування підтверджено низкою тестів і випробувань, зокрема за участі посадових осіб НАЗК та Держспецзв'язку", - наголошують у ПРООН.

Як повідомляли раніше, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації відмовила Національному агентству із запобігання корупції у видачі Атестата відповідності комплексної системи захисту інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Голова НАЗК Наталія Корчак заявила, що система електронного декларування запрацює з 15 серпня незважаючи на відсутність захисту даних.

15 серпня система е-декларування запущена в роботу без Атестата відповідності комплексної системи захисту інформації.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n401963
VEhrNGRrdzVRekF3VEZoUmRYUkROekJNUkZKblRrTjNNRmxpVW14MFIxQm1Ua040TUV4WVVtbE9Rell3VEZoU1oyNTZVWFJrUXpjd1RGaFJkWFJIUXpCWlJGRjJkRU01TUV3elVYUlRSRkYwVGtNeE1FeHlVWFU1UTNjd1dVUlNaemxEZVRCTVJGRjJaRU01TUZrNU9EQktOMUZ1ZEVOa1prNURWVEJNV0ZKblRrTXlNRmxJVVhZNVF6RXdXV0pSZERsRGVVbzVSMUF3VEdaUmRuUkRObVpPUTJRd1NrUlJiRGxEWVE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору