EN|RU|UK
 Політика України
  15526  174

 Сертифікація системи E-декларування неможлива через недоліки в її розробці, - Держспецзв'язку

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації заявляє про неможливість сертифікування комплексної системи захисту інформації реєстру електронного декларування через неліквідовані недоліки в її розробці.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

У відомстві наголосили, що видача атестата відповідності КСЗІ (комплексна система захисту інформації) Реєстру можлива лише за умови відповідності цієї інформаційно-телекомунікаційної системи вимогам українського законодавства і після усунення виявлених недоліків і порушень.

"Держспецзв'язку повідомляє про неможливість відновити державну експертизу КСЗІ (комплексна система захисту інформації) реєстру й констатує відсутність будь-якого підтвердження ТОВ "Міранда" щодо усунення виявлених недоліків", - сказано в повідомленні.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Влада вкотре вирішила "розвести" всіх, запустивши фіктивну систему замість справжньої, - голова Громадського люстраційного комітету Олександра Дрік

У Держспецзв'язку вважають громадський резонанс навколо відмови у видачі атестата відповідності спробою окремих осіб і зацікавлених сторін уникнути особистої відповідальності за запуск системи електронного декларування з обмеженими функціями та з порушенням вимог законодавства у сфері захисту інформації.

"Змушені констатувати, що так звані "борці з корупцією" вкотре прикриваючись гаслами правди і справедливості, насправді знищують саму суть європейських демократичних цінностей, намагаючись тиснути на державний орган і змушуючи до прийняття завідомо незаконного рішення. Демократія та боротьба з корупцією - це насамперед законність дій і рівність усіх перед законом", - наголошується в повідомленні.

Також читайте: Систему е-декларування зможе організувати Турчинов, якщо на це не здатні ті, хто взявся за вирішення цього питання, - прес-служба РНБО

Як повідомлялося раніше, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації відмовила Національному агентству із запобігання корупції у видачі Атестата відповідності комплексної системи захисту інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Голова НАЗК Наталія Корчак заявила, що система електронного декларування запрацює з 15 серпня незважаючи на відсутність захисту даних.

15 серпня система е-декларування запущена в роботу без атестата відповідності комплексної системи захисту інформації.Джерело:http://ua.censor.net.ua/n401868

Источник: https://ua.censor.net.ua/n402017
VEhrNGRrdzVRekV3VEhaUmRHUkROakJaVEZKblRrTXJNRXd6VVhaa1F6RkpUa013TUV4WVVYVjBRemN3VEVSU1owNUhSREJNVEZGelRrTTVNRXd6VW1vemVsRnNUa014TUZsRVVYUjBSMEl3VEM5UmRHUkhSekJNWmxGemFXWlNhamxETXpCTU4xRjFaejA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору