EN|RU|UK
 Політика України
  12734  173

 ПРООН вимагає оприлюднити технічні недоліки системи е-декларування

Керівництво Програми розвитку ООН в Україні вимагає від Держспецзв'язку і НАЗК оприлюднити дані про технічні проблеми з системою електронного декларування.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі Громадського сказав керівник проекту "Прозорість і доброчесність публічного сектору" ПРООН в Україні Іван Пресняков.

"Ми цих проблем не бачили, і досі ні Держспецзв'язку, ні НАЗК нам не надали ніяких свідчень того, що продукт, за який ми заплатили гроші, має якісь технічні недоліки", - сказав він.

Також читайте: Підстав для відмови у сертифікації програмного забезпечення для е-декларування не було, - ПРООН

Пресняков вважає, що ці дані потрібно оприлюднити для широкого загалу, щоби була можливість їх всебічно обговорити.

"Щойно цей документ стане публічним, то, по-перше, відсіються всі страхи і спекуляції щодо роботи системи, а, по-друге, можна буде випрацювати швидкий план для подолання проблем упродовж кількох днів", - розповів Пресняков.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Електронну декларацію поки не подав жоден чиновник топ-рівня, - Transparency International

Як повідомляли раніше, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації відмовила Національному агентству із запобігання корупції у видачі Атестата відповідності комплексної системи захисту інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Голова НАЗК Наталія Корчак заявила, що система електронного декларування запрацює з 15 серпня незважаючи на відсутність захисту даних.

15 серпня система е-декларування запущена в роботу без атестата відповідності комплексної системи захисту інформації.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n402034
VEhrNGRrdzVRekV3VEhaUmRHUkROakJaVEZKblRrTXJNRXd6VVhaa1F6RkpUa013TUV4WVVYVjBRemN3VEVSU1owNUhSREJNVEZGelRrTTVNRXd6VW1vemVsRnNUa014TUZsRVVYUjBSMEl3VEM5UmRHUkhSekJNWmxGemFXWlNhamxETXpCTU4xRjFibnBSYmpsRFp6QktOMUZ1ZEVOa1prNURaREJLUkZGc09VTmg=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору