EN|RU|UK
 Політика України
  15516  76
Матеріали за темою:

 Пріоритетом відновлення ракетного щита України має стати збільшення бойового потенціалу артилерійських систем і відновлення надійної ППО, - Турчинов

Реформи системи нацбезпеки й оборони можливі тільки на основі успішного економічного розвитку, для чого потрібно істотно збільшити ефективність державного апарату, забезпечити тотальну боротьбу з корупцією, створити сприятливі умови для національного виробника та іноземних інвесторів.

Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олександр Турчинов у статті "Національна безпека України: виклики та пріоритети", опублікованій у середу в газеті "Голос України", передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу РНБО.

Турчинов зазначив, що вперше в історії незалежної України здійснено комплексний огляд сектору безпеки і оборони, на основі якого РНБО України прийняла систему стратегічних документів безпекового і оборонного планування, серед яких Стратегія національної безпеки України, Воєнна доктрина України, Концепція розвитку сектору безпеки і оборони України, Стратегія кібербезпеки України. У цьому контексті він нагадав про початок роботи створеного при РНБО України Національного координаційного центру кібербезпеки.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": В умовах російської агресії найвищим національним пріоритетом є подальше зміцнення сектору безпеки й оборони, - Турчинов

Стратегічний оборонний бюлетень України, за його словами, розвиває і конкретизує положення Стратегії національної безпеки України, Воєнної доктрини України та Концепції розвитку сектору безпеки і оборони України і є завершальним документом у циклі оборонного планування, визначає конкретні заходи щодо реформування ЗСУ та інших сил оборони.

Секретар РНБО України наголосив на успішному реформуванні силових структур, поглибленні співпраці з НАТО та послідовному запровадженні стандартів Альянсу в секторі безпеки і оборони України.

"Набув потужного імпульсу розвиток вітчизняного оборонно-промислового комплексу, який перетворився на один з пріоритетних секторів економіки, - зазначив О. Турчинов, заявивши, що "безумовним пріоритетом відновлення ракетного щита України має стати збільшення бойового потенціалу артилерійських систем і відновлення надійної ППО, виробництво боєприпасів, розвиток систем телекомунікацій, автоматизованих систем управління військами і розвідки".

За його словами, сектор безпеки і оборони України формується як цілісна система, об'єднана єдиним керівництвом, вдосконалено механізм координації діяльності його складових. "Зокрема, за рішеннями Ради національної безпеки і оборони України створено Воєнний кабінет РНБО України, Головний ситуаційний центр України, активно розвивається мережа ситуаційних центрів органів сектору безпеки і оборони, а також центральних і місцевих органів виконавчої влади. Зокрема, ситуаційні центри створено в усіх обласних державних адміністраціях. Ця мережа надає змогу забезпечити координацію і контроль дій державних органів у режимі он-лайн, а у випадку кризових ситуацій перебирати на Головний ситуаційний центр держави управління силами і засобами сектору безпеки і оборони України", - йдеться у статті.

Читайте також: Турчинов: Росія є чинником руйнування міжнародної безпеки

"Реформа системи забезпечення національної безпеки і оборони знайшла підтримку як більшості громадян України, так і іноземних партнерів, насамперед держав-членів НАТО. Ключове завдання подальшої реалізації реформи системи національної безпеки і оборони полягає у розвитку безпекового й оборонного потенціалу держави. Особлива відповідальність за хід реформи покладається на керівників органів сектору безпеки і оборони відповідно до завдань, визначених Президентом України і Радою національної безпеки і оборони України", - наголосив Секретар РНБО України.

О. Турчинов також зазначив, що всі ці реформи можливі лише на основі успішного економічного розвитку, для чого потрібно суттєво збільшити ефективність державного апарату, забезпечити тотальну боротьбу з корупцією, створити сприятливі умови для національного виробника й іноземних інвесторів.

"Переконаний, ми можемо це все зробити. Але головна передумова для цього - консолідація та єдність нашої нації!", - підсумував Секретар РНБО України.

Також читайте: "Українська армія - головний фактор стримування агресії Путіна і збереження безпеки в Європі", - Турчинов
Источник: https://ua.censor.net.ua/n402059
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTU9VTnBNRmxRVW1kT1IwZ3dUR3BSZG1SREt6Qk1TWFpNT1VNck1FeElVWFowUjBFd1REZFJkbVJEZDJaT1IwRXdURmhTYUU1REt6QlpSRkYyVGtNMFprNURkekJaUkZGMlRrZFhNRms1T0RCS00xRnJUa05wTUVvMU9EQkxSRkZ1WkVOU01FbzBQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору