EN|RU|UK
 За кордоном
  84288  594

 Усіх жінок Росії потрібно обрізати, щоб розпусти не було на Землі, - муфтій Північного Кавказу

Голова Координаційного центру мусульман Північного Кавказу Ісмаїл Бердієв висловився за обрізання жінок.

"Треба всіх жінок обрізати, щоб розпусти не було на Землі, щоб сексуальність зменшилася", - заявив муфтій у середу кореспонденту Інтерфаксу, передає Цензор.НЕТ. Вінзауважив, що в деяких населених пунктах у Дагестані обрізання практикують.

Водночас, за словами Бердієва, іслам не наказує обрізати жінок.

"Але необхідно знизити сексуальність жінок. Якби це застосували до всіх жінок, це було б дуже добре. Жінку Всевишній створив для того, щоб вона народжувала дітей і їх виховувала. А це (обрізання - Ред.) не має до цього ніякого стосунку. Жінки від цього не перестають народжувати. А ось розпусти було б менше ", - підсумував співрозмовник.

Також читайте: #ЯНеБоюсьСказати - у соцмережах відбувається флешмоб проти замовчування насильства

Напередодні на офіційному сайті правозахисного фонду "Правова ініціатива" опублікували доповідь про практику жіночого обрізання в Дагестані, що викликала гострі дискусії в інтернеті. Наслідки операцій пов'язані зі зниженням чутливості і сексуального потягу жінок, які зазнали цієї процедури. Це підтвердили і респондентки, які це практикували, й експерти-лікарі, - йдеться в доповіді.

З матеріалів фонду випливає, що жіноче обрізання в регіоні практикують переважно в гірських аулах у Цумадінському, Ботліхському, Цунтінському, Бежтінському районах. Як зазначають, операції роблять дівчатам у віці до трьох років, в окремих випадках - до 12 років.

У доповіді наголошено, що ці операції порушують права жінок і дівчаток на міжнародному рівні, оскільки є крайньою формою дискримінації та насильства. Жіноче обрізання дуже рідко проводять у лікарні, часто після таємної операції виникають запалення і кровотечі.

Однак, незважаючи на те, що жінки, які зазнали обрізання, виправдовують цю практику і виступають за її збереження для нових поколінь, сама процедура операції сильно вплинула на їхню психіку. Ці жінки пам'ятають біль, стрес, багато з них часто не розуміють, навіщо їм робили цю операцію, - йдеться в опублікованій доповіді.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n402115
VEhrNGRrdzVRekl3V21KUmRtUkROakJNYURnd1MwUlJkblJIUWpCYVlsSnFkejA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 6 з 6
<<<1 2 3 4 5 6
Сторінка 6 з 6
<<<1 2 3 4 5 6
 
 
 
 
 
 вгору