EN|RU|UK
 Політика України
  20214  13

 Прокуратура АРК оголосила кремлівського ставленика Аксьонова в міжнародний розшук, але Інтерпол повернув заявку

Заступник прокурора АРК Коваленко висловив надію, що скоро питання про розшук маріонетки Кремля вирішиться позитивно.

У прокуратурі АРК порушено провадження економічного характеру проти Аксьонова, оскільки він передав український "Артек" у власність РФ. Це справа дозволяє подати заявку на розшук у базу Інтерполу, передає Цензор.НЕТ. Про це розповів заступник прокурора АРК Петро Коваленко в інтерв'ю ЛІГА.net.

"У нас щодо Аксьонова є провадження, які мають економічний характер. Він передав український "Артек"у власність РФ, що завдало Україні значних матеріальних збитків. Суто економічний злочин, побутовими словами - злодійство. Ми подали його в міжнародний розшук - повернули, з процедурних питань. На цей момент органом досудового розслідування усуваються зауваження, і в подальшому, сподіваюся, це питання буде вирішене позитивно ", - сказав Коваленко.

У відповідь на питання, чи можна буде подати на розшук в базу Інтерполу на колишніх депутатів Криму та Севастополя, коли українські суди почнуть виносити вироки, він нагадав, що Інтерпол не займається політичними і військовими провадженнями.

"Складність з базою Інтерполу, наскільки я володію ситуацією, в тому, що вони вважають подібні провадження політичними. А політичними і військовими злочинами вони не займаються. Наприклад, у Генеральній прокуратурі є провадження щодо Аксьонова, він підозрюється в державній зраді", - уточнив Коваленко .

Тому справи проти депутатів Криму, яких звинувачують у державній зраді, можливо, будуть лежати доти, поки обвинувачені не в'їдуть на територію материкової України. При цьому заступник прокурора АРК впевнений, що з'явиться більше можливостей вести переговори і обґрунтовувати свою позицію.

"Що ж до тих злочинів, які не стосуються політики, тобто суто кримінальні, в т.ч. які мають матеріальний, економічний характер - будемо вживати всіх можливих заходів, щоб оголошувати їх у міжнародний розшук", - зазначив Коваленко.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n402124
VEhrdlVXdE9Rell3V1VoU2FrNURLekJNTTFGMmRFTjVUSGt2VVhaMFF6WXdXVkJSZGpsRGR6QlpZbEpzZEVkUVprNURMekJaUkZGMmRFTTJNRmxRVW1kT1EzY3dXVXhTWnpsSFFUQk1Ramd3U25KU1owNUROREJNZHowPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору