EN|RU|UK
 Політика України
  17035  16

 Суд запобіг черговій спробі захоплення влади в Затоці, - "Думська"

Екс-секретар Затоцької селищної ради В'ячеслав Бокій продовжує спроби захопити владу в курортному селищі Одеської області.

Про це заявила секретар селищної ради Затоки Наталія Вернигора, пише Думська.

"10 серпня він зібрав підконтрольних йому депутатів на так звану сесію, де вони вирішили, що секретарем селищної ради повинна бути депутат з групи Бокія Галина Барановська. Це їм необхідно для того, щоб отримати можливість підписувати офіційні документи і розпоряджатися бюджетом. Для цього варто внести прізвище керівника до Єдиного реєстру юридичних осіб. Але силами громадських активістів і юристів цій спробі вдалося запобігти", - повідомила Наталія Вернигора.

документ

Вона зазначила, що раніше В'ячеслав Бокій уже намагався внести своє прізвище до реєстру, але безуспішно: "Це не увінчалося успіхом, і тоді В'ячеслав Бокій, який у селищі асоціюється з кримінальним угрупованням, зробив спробу з іншою людиною. Але завдяки тому, що суддя Білгород-Дністровського суду Віталій Мишко прийняв рішення про заборону внесення до реєстру додатково будь-яких осіб та змін до відомостей про Затоцьку селищну раду, захоплення влади та привласнення бюджетних грошей вдалося уникнути".

На даний момент у реєстрі значиться лише прізвище секретаря селищної ради Наталії Вернигори. Вона також заявила, що "на суд чинився тиск з боку керівника місцевого СБУ Романа Сальника".

"Мені про це повідомило надійне джерело. Але, незважаючи на це, суддя прийняв незалежне і справедливе рішення. З огляду на високих покровителів, думаю, що це не остання спроба захоплення влади місцевим криміналітетом, - повідомила секретар селищної ради. - Зараз у Затоці кримінальне угруповання почувається більш ніж комфортно - захоплюють землі, громлять і підпалюють бази - і все це сходить з рук. І сприяє цьому в тому числі й бездіяльність прокуратури і правоохоронних органів".

Наталія Вернигора також повідомила, що десятки заяв про злочини в Затоці було направлено в прокуратуру та поліцію, але ніякої реакції не було.

Нагадаємо, що в середині червня Генеральний прокурор України Юрій Луценко дав доручення одеському обласному прокурору Олегу Жученку в 10-денний термін забезпечити розслідування фактів підпалів і захоплення баз відпочинку "Топаз" та "Геолог". Після цього Нацполіція в Одеській області створила спеціальну групу для боротьби з рейдерськими захопленнями та самоуправством. "З того часу минуло два місяці, але ніякої інформації про те, як просувається справа не надійшло, нікого не викликали на допит і не висунули обвинувачення. Вказівки Генерального прокурора проігнорували його одеські підлеглі. Немає інформації і про результати роботи спецгрупи поліції", - вважає Наталія Вернигора. Вона не виключає, що розслідування може затягуватися спеціально.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n402151
VEhrNGRrdzVRek13VEVSU2FHUkRLekJNTDFGMU9VTXhNRXd6VVhaa1IxQm1Ua05sTUV4VVVYUmtSMEl3V1hwUmRYUkRkMGxPUXlzd1RFaFJkVGxEZHpCWlNGSm5kRWRO
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору