EN|RU|UK
 Політика України
  7650  88
Матеріали за темою:

 Порошенко доручив видати атестат на е-декларування до 31 серпня, - голова НАЗК

До 31 серпня Держспецзв'язку спільно з ПРООН має доопрацювати перші три модулі програмного забезпечення системи електронного декларування.

Як інформує Цензор.НЕТ, голова НАЗК Наталія Корчак написала на своїй сторінці в Фейсбук, що таке рішенн ухвалили на робочій нараді у Президента України Петра Порошенка з питань запуску системи електронного декларування.

"До 31 серпня 2016 року Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України (ДССЗЗІ) у співпраці з Програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні (ПРООН) має доопрацювати перші три модулі програмного забезпечення Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Також читайте: Експерти РПР вимагають невідкладно видати атестат КСЗІ для повноцінного старту системи е-декларування

Держспецзв'язку належить усунити недоліки, допущені компанією-розробником програмного забезпечення, і видати так само до 31 серпня Атестат відповідності комплексної системи захисту інформації Єдиного державного реєстру декларацій", - написала вона.

За словами Корчак, Президент також наголосив, що для повноцінного функціонування системи Єдиного державного реєстру декларацій створено належну законодавчу базу і жодні технічні проблеми не можуть зривати стратегічно важливого для держави плану й ставати на заваді твердій політичній волі боротися з корупцією.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": ПРООН вимагає оприлюднити технічні недоліки системи е-декларування

"Учасники наради були одностайні в тому, що в умовах, коли компанія-підрядник несумлінно виконала свої зобов'язання, ДССЗЗІ як державний орган не має іншого варіанту дій, крім як взяти ініціативу і відповідальність та забезпечити сертифікований старт системи", - зазначила вона.

Також Корчак додала, що міністр фінансів Олександр Данилюк заявив про готовність ініціювати оперативне рішення щодо фінансування робіт із забезпечення четвертого та п'ятого модулів системи електронного декларування. Роботу над цими модулями ДССЗЗІ має виконати самостійно в стислі терміни.

Як повідомляли раніше, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації відмовила Національному агентству із запобігання корупції у видачі Атестата відповідності комплексної системи захисту інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Голова НАЗК Наталія Корчак заявила, що система електронного декларування запрацює з 15 серпня незважаючи на відсутність захисту даних.

15 серпня система е-декларування запущена в роботу без атестата відповідності комплексної системи захисту інформації.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n402194
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
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору