EN|RU|UK
 Політика України
  21105  80

 "Є судді-рекордсмени, у яких по 22 машини", - голова Вищої кваліфкомісії суддів Козьяков

Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів розповів, що не завжди кількість майна у суддів означає, що вони неймовірно багаті: під час перевірок з'ясовуються подробиці.

Голова ВККСУ Сергій Козьяков в інтерв'ю Цензор.НЕТ розповів про те, що не завжди кількість майна і неосяжні земельні наділи у власності українських суддів, нажиті незаконно.

За словами Козьякова, трапляються рекодсмени, у власності яких, наприклад, 22 машини або десятки гектарів землі.

"Є рекордсмени, якщо дивитися тільки за кількістю. Була, наприклад, така ситуація із 40 га землі. Коли розбиралися, то побачили, що всі родичі проживають в одному селі і вони отримали паї, кожен по 2,5 га. А сім'я реально велика. Або інший приклад. Людина була вже суддею, коли його родичі отримали 1,2 млн доларів і купили чотири дорогі квартири в Києві. Починаємо розбиратися, отримуємо від нього документи, виявляється, що це батьки дружини. З початку 90-х вони займалися нафтопродуктами та ресторанним бізнесом і під час кризи 2010 року продали ресторан у самому центрі Києва, виручили за нього серйозні гроші і рівно на цю суму купили чотири квартири, які здають в оренду. Ми отримали докази, починаючи від продажу ресторану, купівлі квартири, декларації, які ще тоді були, все це подивилися.

Ті, щодо кого я не готовий поки говорити, - люди, щодо яких ми оголосили перерву. Буде додаткове вивчення питання, тому рано щось розповідати публічно. Їх багато, 51 особа. Але перерва у нас оголошується з різних причин. Проблеми з поясненням походження майна - це тільки одна з них. Буває ще, що дивна статистика у судді за рішеннями. Наприклад, якась божевільна кількість заслуханих справ. І ми тоді звертаємося до суду, де він працює, із запитом - поясніть, як це вийшло.

Іноді, за словами Козьякова, причина таких невідповідностей буває в банальних друкарських помилках.

Повний текст інтерв'ю читайте тут.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n402270
VEhrdlVXMTBReXN3VEdaU2FrNUhVREJNY2xGMmRFTjVUSGt2VVhaT1EzY3dURzVSZG1SREsyWk9SMEl3V1ZCUmRFaDZVbWRrUjBRd1RGUlJkRTVIVUdaT1ExTXdTbkpSYlhSRGFEQkxUVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору