EN|RU|UK
 Економіка
  27942  85

 Стабільність гривні під загрозою через зволікання влади, - Галасюк

Ігнорування владою загострення проблем у гірничо-металургійному комплексі може вдарити по кишені кожного українця.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова парламентського комітету з питань промисловості та підприємництва, народний депутат від Радикальної партії Віктор Галасюк, передає "Обозреватель".
"Чого чекають президент та голова ВР, зволікаючи з підписанням та оприлюдненням закону №3868 про тимчасове трикратне підвищення експортного мита на металобрухт, який покликаний стабілізувати діяльність українського ГМК?" - дивується нардеп від радикальної партії, пояснюючи, що подальше затягування набуття чинності ініційованого ним з Олегом Ляшком та колегами "металургійного закону" разом з проблемами із транспортуванням сировини для металургійних заводів "Укрзалізницею" може призвести до продовження падіння курсу гривні та зростання цін у магазинах.
"Промисловці та суспільство розуміють, що це неприпустимо! Чи розуміє це влада?", - пише Галасюк.
Нагадаємо, на додачу до дефіциту металобрухту на внутрішньому ринку, у гірничо-металургійному комплексі склалася критична ситуація через проблеми з перевезенням ПАТ "Укрзалізниця" сировини для металургійнихпідприємств. Про це в своєму зверненні до голови параламентського Комітету з промисловості та підприємництва повідомило об'єднання підприємств "Укрметалургпром".

Зважаючи на зазначене, Галасюк офіційно звернувся до прем'єр-міністра для невідкладного налагодження належного транспортного обслуговування "Укрзалізницею" підприємств ГМК.
"Транспорт не повинен бути "вузьким місцем" для виробництва, через яке металургійна галузь недоотримує експортну виручку" - зазначає нардеп.
Голова комітету також пропонує провести спільну нараду за участю керівництва Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства інфраструктури, Міністерства енергетики та вугільної промисловості, комітету Верховної Ради з питань промполітики та підприємництва та фахівців ОП "Укрметалургпром" задля напрацювання плану невідкладних заходів.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n402309
VEhrdlVXczVRM2N3VEhaUmMwNUhRakJaTjFGMWFUaDJNRXg2VVhSa1IwTXdURVJSZFRsSFJEQlpSRkZ6T1VkWE1GazRQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору