EN|RU|UK
 Київські новини, Суспільство
  47935  339

 Київ потрапив у десятку найменш сприятливих для життя міст у рейтингу журналу The Economist

Згідно з дослідженням британського журналу The Economist, Київ опинився в десятці найменш сприятливих для життя міст, посівши 131 місце зі 140.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ЛІГА.

Згідно з дослідженням, найбільш сприятливим для життя містом у 2016 році став австралійський Мельбурн, найменш - сирійський Дамаск. Автори дослідження оцінювали міста за показниками в п'яти категоріях: стабільність, охорона здоров'я, культура й навколишнє середовище, освіта та інфраструктура.

У доповіді наголошується, що за останній рік у світі підвищився рівень тероризму і зросла кількість заворушень, що призвело до погіршення стабільності. Автори також відзначили різке падіння середнього рівня життя, що знизився за останні п'ять років на 0,9%.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Україна піднялася на 25 позицій у світовому рейтингу розвитку електронного уряду", - Гройсман

Зі 140 міст, які взяли участь у дослідженні 2016 року 71 показали негативну динаміку. Найбільш різке падіння продемонстрували Дамаск і Київ - міста опустилися в списку більш ніж на 20 процентних пунктів, розташувавшись на 140 і 131 місцях відповідно. Таким чином, Київ опинився в десятці найменш сприятливих для життя міст.

Крім Дамаска й Києва, помітно негативну динаміку в рейтингу показали також американський Детройт і Москва, знизившись на 5,7 і 5,6 процентних пунктів відповідно, посівши 57-е і 80-е місця.

Найбільш сприятливим для життя містом, як і в 2015 році, знову був названий австралійський Мельбурн, за ним з невеликим відривом розташувалися австрійський Відень, а також Ванкувер і Торонто (Канада). Десяте місце посів німецький Гамбург. У доповіді наголошується, що міста, що лідирують у рейтингу - це невеликі населені пункти в розвинених країнах, щільність населення в яких має відносно низькі показники.

Також читайте: Україна опинилася на дні рейтингу конкурентоспроможності економіки

Великі мегаполіси, такі як Нью-Йорк, Лондон і Париж залишаються найпривабливішими "хабами з багатим вибором місць для відпочинку і розваг", проте, відзначають автори, через високий рівень злочинності, перенаселеності та проблеми з транспортом міста не є ідеальними для життя.Источник: https://ua.censor.net.ua/n402313
VEhrdlVYWk9SMWN3V1VoU1ozUkRkMHg1TDFKblRrTXhNRXh1VW1kMFF6UXdURE5SY3pONlVYUjBRelF3V1V4U1ozUkhVR1pPUTJFd1RHcFNiRGxEZVE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору