EN|RU|UK
 Політика України
  30549  123

 Народний депутат Ігор Луценко пропонує продати секретні особисті дані співробітників НАБУ за дорученням блогера

Флешка містить 30Гб інформації, в тому числі секретну і цілком таємну.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат, член фракції "Батьківщина" Ігор Луценко.

На прохання Володимира Бойка, чия сторінка на Фейсбуці заблокована через скарги Служби безпеки України, розміщую його оголошення:

Читайте також: НАБУ очікує ще одне випробування. У ЗМІ можуть з'явитися персональні дані детективів і інших співробітників, - Найєм

До уваги журналістів та акредитованих в Україні посольств іноземних держав!
Я можу подарувати флешку, яка була втрачена співробітником Національного антикорупційного бюро України, тому, хто мені відшкодує матеріальну та моральну шкоду, завдану Службою безпеки України та Державною прикордонною службою України через незаконне затримання на території Республіки Польща 12 серпня 2016 року.

"Флешка містить 30Гб інформації, у тому числі таємну й цілком таємну: перелік осіб, що проходили співбесіду, претендуючи на посади в Оперативно-технічному управлінні НАБУ; відео- та фото-звіти про виконання завдань з візуального спостереження за різними людьми; письмові зведення візуального спостереження за різними людьми; Інструкцію "Про організацію взаємодії підрозділів оперативної служби зі слідчим та оперативно-розшуковими апаратами органів внутрішніх справ", затверджену наказом МВС від 12.12.2012 №05; Інструкцію "Про організацію роботи за оперативно-розшуковими справами та справами контрольного провадження оперативними підрозділами органів внутрішніх справ України", затверджену наказом МВС від 17.12.2012 року №07; домашні фотографії співробітників Оперативно-технічного управління НАБУ та ін.",- йдеться в повідомленні.

За словами Бойка, матеріали, що містяться на цій флешці, беззастережно свідчать про те, що Національне антикорупційне бюро України здійснює візуальне спостереження за громадянами без будь-яких законних підстав і без санкції слідчого судді. Через те, що діяльність НАБУ зводиться, переважно, до виконання сторонніх замовлень на зняття інформації з каналів зв'язку та візуального спостереження, директор НАБУ Ситник і голова СБУ Грицак не переймаються дотриманням режиму секретності, стверджує Бойко.

"Це стало причиною того, оперативно-технічні співробітники НАБУ виходять на завдання зі службовими посвідченнями та флешками, які містять домашні фотографії, а також виносять з режимних приміщень НАБУ документи для опрацювання вдома.

Також читайте: Розслідування всіх проваджень, відкритих НАБУ і ГПУ за результатами конфлікту, передадуть СБУ для неупередженого й об'єктивного розслідування, - Луценко

Цю флешку я готовий безкоштовно подарувати тому, хто відшкодує мені шкоду, завдану незаконними діями Служби безпеки України та Державної прикордонної служби України, які о 19 годині 12 серпня 2016 року затримали мене на території Республіка Польща після того, як я перетнув державний кордон України, направляючись у Чехію для участі в начально-тренувальних зборах з парашутного спорту. Затримання відбулось без відома польської влади, а лише за усною вказівкою по телефону співробітника відділу СБУ в Яворівському районі Львівської області.
До 4 години ранку я перебував на польській території під конвоєм у адміністративному приміщенні прикордонного переходу "Будомєж-Грушів", після чого примусово був відправлений на територію України без жодних пояснень.
Внаслідок цього беззаконня я зазнав матеріальної шкоди в сумі вартості бензину, витраченого на поїздку від Києва до кордону й назад - це 2980 грн, вартості мого особистого страхування на час перебування за кордоном у розмірі 486грн, вартості страхування мого автомобіля на час перебування за кордоном у розмірі 1070 грн. Разом - 4536 грн.
Я, на відміну від голови СБУ Грицака та голови ДПСУ Назаренка, не краду, хабарів не беру, бізнесом не займаюсь, кожну копійку я заробляю своєю працею й 4,5 тис. грн є для мене значною сумою.

Окрім того, я зазнав моральної шкоди через незаконне затримання та незаконне ув'язнення, розміщення мого відео з кімнати, де я був ув'язнений, на сайті Державної прикордонної служби України, зіпсовану відпустку, неможливість взяти участь у спортивному заході тощо. Розмір завданої мені моральної шкоди я оцінюю у вартість нової парашутної системи, яка зараз мені потрібна - у 5,5 тис. доларів США або 138050 грн.

Таким чином, сумарний розмір завданої мені шкоди складає 142'586 грн.

Тому, хто мені відшкодує шкоду, завдану незаконними діями СБУ та ДПСУ в сумі 142'586 грн, я безкоштовно подарую флешку, втрачену співробітником НАБУ.
Звертатись за телефоном +38 050 327 18 02
Володимир Бойко",- написав на своїй сторінці в Facebook Ігор Луценко.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n402353
VEhrdlVXMDVSMFF3V1dKUmRHUkRPVEJNY2xGMmFVUlJhSFJEZWpCTU4xSm5RemgyTUVvelVXdE9RMUl3UzA0NE1FdElVV3RrUTJvPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору