EN|RU|UK
 Події, Суспільство
  12873  58

 "Україна - не якась там "бідна країна": тут високий рівень освіти, але також і насильства", - голлівудська акторка, посол доброї волі UNFPA Ешлі Джадд про свій візит на Донбас

Американська акторка, Посол доброї волі UNFPA, Фонду народонаселення ООН Ешлі Джадд приїжджала в Україну в травні. Кілька днів тому Джадд опублікувала щоденник свого триденного візиту.

Акторка побувала у Слов'янську, Семенівці та Краматорську, спілкувалася з місцевими людьми і переселенцями, відвідувала психологічні тренінги й сеанси арт-терапії для жінок-жертв домашнього насильства і розповідала їм про програми допомоги її фонду, передає Цензор.НЕТ із посиланням на сайт UNFPA.

джадд

"Це моя перша подорож в Україну, і мене дивує, наскільки тут гарно і скільки тут гендерного насильства. Кожна п'ята українка є жертвою фізичного та / або сексуального насильства", - пише Джадд.

Під час свого візиту, який тривав кілька днів, акторка відвідала психологічний тренінг для жертв побутового насильства в Краматорську. Вона також зустрілася з українською родиною в селі Семенівка - матір'ю Тетяною та її чотирма дочками, які довгий час зазнавали насильства від чоловіка Тетяни, свого батька. У щоденнику Джадд описала враження від цих зустрічей і розповіла, де і як можна отримати допомогу в таких випадках - Фонд народонаселення ООН в Україні має для жертв насильства цілодобову гарячу лінію, надає медичних працівників і проводить тренінги для поліцейських в особливо вразливих регіонах.

За словами акторки, побутове насильство в Україні отримало новий виток після початку війни. Фонд народонаселення ООН, послом доброї волі якого є Джадд, стверджує: конфлікти в країні сприяють зростанню рівня домашнього насильства. Відсоток жінок, які постраждали від насильства в сім'ї, втричі вищий серед переселенок порівняно з іншими жінками.

Повний текст щоденника Ешлі Джадд про її візит на Донбас читайте на англомовній версії Censor.NET.

Нагадаємо, Ешлі Джадд - 48-річна американська акторка, гуманітарна і політична діячка, дизайнерка, модель і філантроп, знана завдяки головним ролям у кінофільмах "Цілуючи дівчат", "Подвійний прорахунок", "Особливо тяжкі злочини" й "Амнезія". Джадд приїжджала в Донецьку область у травні 2016 року як посол доброї волі Фонду народонаселення ООН.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n402363
VEhrNGRrdzVRemt3VEVSU1oyUkROREJNZGxGMU9VZFFaazVEWlRCS04xRnVXSHBSYkU1REt6Qk1NMUZ6WkVOM01GbEZQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору