EN|RU|UK
 Суспільство
  2085  1

 Набір на стажування в сервісних центрах МВС стартував у Луганській та Донецькій областях

Головний сервісний центр МВС України продовжує програму стажувань у сервісних центрах. Наразі набір стажерів оголошено на сході України, у Донецькій та Луганській областях.

Про це повідомили у прес-службі Головного сервісного центру МВС

"Сервісні центри мають працювати та надавати якісні послуги громадянам по всій Україні без винятку. Наразі у Донецькій області працює 5 сервісних центрів, а у Луганській - 4. Попри складну ситуацію у цих областях, громадяни мають отримувати необхідні їм послуги швидко та якісно. А ми подбаємо про нові робочі місця та навчання для нових працівників", - зазначає керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Під час програми стажування учасники отримають знання, потрібні для роботи адміністраторами фронт-офісів сервісних центрів МВС. Це посада державного службовця, яка прирівнюється до посади провідного спеціаліста, з офіційним працевлаштуванням, 40-годинним робочим тижнем з вівторка по суботу, місячною заробітною платою від 6 тисяч грн.

Посадові обов'язки адміністратора передбачають безпосереднє надання послуг з реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів, видачі (обміну) посвідчень водія та приймання іспитів, роботу з документами та базами даних, надання консультацій та інше. Ознайомитись із переліком послуг сервісних центрів МВС можна на сайті Головного сервісного центру МВС www.hsc.gov.ua у розділі Послуги. Серед основних напрямів теоретичної підготовки: вивчення основ діяльності сервісних центрів МВС, основ ефективної комунікації, професійної етики та протидії корупції.

Вимоги до кандидатів:
• громадянство України;
• вік від 18 років;
• закінчена вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, магістра (спеціаліста);
• відсутність судимостей;
• досвід роботи у сфері послуг схвалюється, але не є обов'язковим.

Відбір кандидатів проходить у два етапи:
• прийом та розгляд анкет;
• проведення інтерв'ю.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету на сайті Головного сервісного центру МВС.
Прийом анкет відбуватиметься у Луганській області до 28 серпня, у Донецькій до 1 вересня.


мвд

мвд


мвд

мвд


Источник: https://ua.censor.net.ua/n402368
VEhrNGRrdzVRMk13U2t4UmIxaDZVVzA1UjBRd1RGQlJjMDVET1RCWmJsRjFUa001TUV4Q09EQktWRkYyZEVNNU1FeFlVbWgwUjAwd1RISlJjME5FVVhaMFEzZ3dUSFpSYzA1SFFqQlpURkpxUVQwOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору