EN|RU|UK
 За кордоном
  3483  37

 Україна може допомогти Кенії в боротьбі з туберкульозом

Міністр охорони здоров'я Кенії Клеопе Маїло і посол України Євген Цимбалюк обговорили можливість залучення українських фахівців і використання ліків українського виробництва для боротьби з туберкульозом.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства закордонних справ України, передає "Лівий берег". В ході офіційної зустрічі сторони обговорили можливі шляхи активізації двосторонніх відносин у сфері охорони здоров'я, розвитку медичного науково-технічного співробітництва і співробітництва в галузі медичної освіти, а також визначили перспективи укладення двостороннього міжнародного договору про співробітництво в згаданих сферах або меморандуму про міжгалузеву співпрацю.

Український дипломат ознайомив кенійського міністра з можливостями фармакологічного комплексу України, зокрема компаній, які зверталися за сприянням до Ради експортерів та інвесторів при МЗС України та безпосередньо до Посольства України в Кенії.

Також учасники зустрічі обговорили можливість початку в Кенії соціально-орієнтованого проекту "Захистимо дітей від туберкульозу" із залученням українських фахівців і з використанням препаратів українського виробництва.

У березні на найбільшій фармацевтичній виставці Східної Африки в Кенії можливості української фармацевтичної галузі представила фармацевтична компанія "Інтерхім" - один з провідних українських виробників готових лікарських препаратів і фармацевтичних субстанцій.

Компанія входить в Асоціацію "Виробники ліків України", яка об'єднує провідних фармвиробників країни.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n402377
VEhrNGRrdzVSME13V1ZCUmMyUkRNVEJaUkZGMWRFZEVNRXgyVW1wT1F5c3dUR1E0TUVweVVYUmtRemt3V21KU2FuYzlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору