EN|RU|UK
 За кордоном
  15570  82

 "Люди на чолі з Путіним ведуть країну в нікуди", - противники путчу ДКНС розповіли, що думають про ситуацію в Росії. ВІДЕО

Російський журналіст Олександр Сотник розпитав людей, які в серпні 1991 року вийшли на захист Білого дому в Москві проти путчу ДКНС, про нинішню ситуацію у РФ.

"Через чверть століття після серпневого путчу ДКНС учасники тих подій пройшли від Білого дому до Арбата - до того місця, де загинули захисники Білого дому. А москвичі відповіли на питання: "Якби сьогодні подібний путч, на чиєму боці ви б опинилися?"- цитує Цензор.НЕТ підводку до відео.

Дивіться також: "Never back in USSR. Remember 22.08.1991": біля Білого дому в Москві вивісили "антирадянський" банер. ВІДЕО

Нагадаємо, 18 серпня 1991 року в Москві створили Державний комітет з надзвичайного стану (ДКНС). До його складу увійшли віце-президент Геннадій Янаєв, прем'єр-міністр СРСР Валентин Павлов, а також керівники армії і КДБ. Комітет намагався не допустити підписання договору про Союз Суверенних Держав. У Москві оголосили надзвичайний стан, на вулицях проходили масові демонстрації і з'явилася військова техніка. Спроба путчу провалилася, членів ДКНС арештували в кінці серпня того ж року. Через три роки всіх амністували.

Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору