EN|RU|UK
 Політика України
  93880  213

 Російська преса про статтю Турчинова: "Він бреше про російську агресію"

У російському виданні Regnum вийшла стаття Якова Рудя, присвячена матеріалу секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олександра Турчинова.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, автор пише: "Секретар Ради національної безпеки і оборони України О. Турчинов приголомшив публіку черговим стратегічним прогнозом. У газеті "Голос України" від 17 серпня вийшов підписаний ним розгорнутий матеріал про шляхи розвитку в сфері глобальної безпеки. "Червоною ниткою" у ньому простежується ідея приреченості світу на війну, доленосної ролі України, через яку світова війна може початися".

"В основу усіх запропонованих висновків покладене завідомо неправдиве уявлення про російську "агресію" щодо України в 2014 році, а також про глобальну "загрозу", що йде від Росії. При такому підході до проблеми автору можна було б не писати те, що він сам іменує "аналітичною запискою", звернувшись до жанру байки і потішивши гурманів висновком про те, що для української "мишки"
немає страшнішого звіра, аніж російська "кішка", - сказано в статті.

Читайте також: Турчинов пропонує відправити кілька ящиків мила до Росії

"Опус від 17 серпня - це далеко не перший прогноз від О.Турчинова, що стосується "агресії" Росії проти України. Після лютого 2014 року він забавляв публіку промовами про те, що росіяни почнуть наступ на Київ вже завтра, не один, не два і навіть не три рази, а, як мінімум, разів двадцять. На жаль чи на щастя, точної статистики прогнозів-одкровень від члена київської "стратегічної сімки" ніхто не вів, але, за моїми підрахунками, тільки цього року їх було не менше трьох-чотирьох, а в минулому - добрий десяток, а то й дюжина. Закиди таких сигналів в інформаційний простір відбувається незмінною постійністю, хоча і з рваною регулярністю: в одиному кварталі - більше, в іншому - менше", - зазначає Рудь.

"Подальший розвиток подій стратег Турчинов бачить лише за двома сценаріями: або повномасштабна війна України з Росією, або теж війна між ними, але "гібридна". На сценарій реальний, взятий не зі стелі, а з життя, київський король прогнозу не звертає жодної уваги . Але саме він - не король, а цей сценарій - найімовірніший. Це громадянська війна в Україні, яка вже йде в обмеженому форматі, погрожуючи вийти на загальнонаціональний рівень у нових формах. Для О.Турчинова зі зрозумілих причин тема громадянської війни, як і подій на Донбасі як внутрішнього українського конфлікту, є закритою", - пише автор.

Читайте також: "Українська армія - головний фактор стримування агресії Путіна і збереження безпеки в Європі", - Турчинов

Із згаданою статтею Олександра Турчинова можна ознайомитися
тут.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n402562
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lUzlSYjNSSFJEQlpSRkpvT1VNME1Fd3pVWFowUTNsTWVTOVJjMDVEZWpCWlJGRjBaRWRDTUZwaVVtb3plbEZ6ZEVkWE1FeHVVWFprUTNkbVRrTTJNRXczVVhaa1IwVXdUSFpTYkhSRE5qQlpTamd3VEhKU1owNUROREJaVEZGMVRrTTJNRXhDT0RCTFJGRnVaRU5TTUVvMU9EQkxSRkYyZEVkQ01GcGlVbW96ZWxGc1RrTXJNRXd6VVhOa1EzY3dXVVU5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору