EN|RU|UK
 Політика України
  7999  15
Матеріали за темою:

 Сім'ї загиблих українських воїнів створили "живу карту України" в Чернігові. ВІДЕО

карта

Акція символізує єднання заради перемоги і миру.

Сотні родичів загиблих в АТО зібралися в Чернігові, щоб згадати своїх рідних, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на gorod.cn.ua. Майже з усіх областей України на три дні з'їхалися дружини, матері й батьки воїнів, які віддали своє життя за незалежність нашої країни. Організували акцію волонтери разом з обласною та міською владою.

Ірина Березинець, організатор акції "Єдина родина Україна":

"На акцію приїхали понад 110 осіб з усіх областей України. Не доїхали лише люди з Донецька, Луганська і Закарпаття. Із Чернігівської області на акції "Єдина родина Україна" присутні понад 220 осіб". Головна мета акції - об'єднати родини, аби вони розуміли, що не залишилися на самоті.

Символом об'єднання всієї великої української родини став флешмоб на Красній площі. Там рідні загиблих разом із військовими і волонтерами взялися за руки і таким чином визначили кордон нашої країни. В її центрі - дерево з снопів пшениці, привезеної з кожної області. Рідні загиблих кажуть, що такий захід справді об'єднує. Планується, що наступного року акцію прийматиме вже інша область.Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору