19600  245
Матеріали за темою:

Україна посіла 31 місце в медальному заліку Олімпіади - 2016

Збірна України посіла 31 місце в підсумковому медальному заліку Олімпіади - 2016 в Ріо-де-Жанейро

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

В активі українських спортсменів дві золотих, п'ять срібних та чотири бронзових нагороди. Таким чином, вони розташувалися в таблиці між Південною Африкою та Сербією.

Дивіться на Цензор.НЕТ: Українські парашутисти встановили новий національний рекорд у класі "50-Way". ВІДЕО

Беззаперечним переможцем медального заліку стала збірна США, яка взяла 121 медаль - 46 золотих, 37 срібних і 38 бронзових. Друге місце посіла Великобританія, у неї 67 медалей, з-поміж них 27 золотих, 23 срібні і 17 бронзових.

На третій позиції медального заліку завершив змагання Китай, який зібрав 70 медалей - 26 золотих, 18 срібних і 26 бронзових.

Також дивіться: Чемпіонка світу Наталія Годунко продала свою медаль, щоб допомогти армії. Покупець повернув нагороду спортсменці. ФОТО