EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  9285  72

 Електрички в Україні зношені на 85%, дизель-поїзди - на 99%, - "Укрзалізниця"

Знос моторвагонного рухомого складу, що використовується для приміських перевезень пасажирів, досягає критичної точки.

Як повідомляє Цензор.НЕТ ыз посиланням на Укрзалізницю, станом на зараз електропоїзди зношені на 85%, дизель-поїзди - на 99%, рейкові автобуси - на понад 18%. 182 електропоїзди і 139 дизель-поїздів потрібно списати, але вони досі працюють із перевищенням норм, встановлених виробником.

За всі роки незалежності України не виконували положення ст. 10 закону "Про залізничний транспорт", згідно з яким приміський рухомий склад мають купувати із залученням коштів місцевих бюджетів. Також, за інформацією "Укрзалізниці", ще більше загострює ситуацію регулярне невідшкодування національному перевізникові коштів у повному обсязі за перевезення пільгових категорій пасажирів. З 2012 року галузі залізничного транспорту не повернули за перевезення пільговиків у приміському сполученні майже 1 млрд грн. Уже в першому півріччі 2016 року місцеві бюджети заборгували ВАТ "Укрзалізниця" понад 200 млн грн.

Читайте також: "Укрзалізниця" в першому півріччі 2016-го вийшла на 1,5 млрд грн чистого прибутку

"Поки залізничникам вдається організовувати перевезення пасажирів у приміському секторі, але, з огляду на стан парку і неготовність місцевої влади компенсувати перевезення пільговиків, уже в майбутньому кількість приміських поїздів може скоротитися", - попереджають у відомстві.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n402660
VEhrNGRrdzVRell3VERkUmRrNURMekJNV0ZGMlpFZENNRXhFVW1oMFIxY3dXbVE0TUV3dlVteDBRemN3V1hwUmN6bEROR1pPUXk4d1REZFNaM1JIVURCTVRqZ3dTMUJSZFhSSFFUQk1abEZ6VGtNM01GcGlVWFE1UXprd1RHcFNhSFJIVUdaT1F6RXdUSFpSZEdSRE5qQlpURkpuVGtNME1GbG1VWFYwUTNjPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору