EN|RU|UK
 Політика України
  13929  49

 Ситуація заслуговує максимальної прозорості: без детальних роз'яснень виникає враження, що це була суто рекетирська операція з боку СБУ та ГПУ, - журналіст про обшук у "Квазар-Мікро"

Керівників правоохоронних органів Юрій Луценко і Василь Грицак повинні прокоментувати ситуацію з обшуком в компанії "Квазар-Мікро".

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов, коментуючи вчорашній обшук в офісі ТОВ "Юармс", що належить засновнику "Квазар-Мікро" (холдинг KM Core) Євгену Уткіну.

"Парадоксальна ситуація. Департамент Генеральної прокуратури з розслідування економічних злочинів разом із СБУ - ймовірно, з департаментом контррозвідувального захисту економіки держави здійснили рейд на легальну компанію "Квазар-Мікро", для чогось забрали звідти документи, але їхні дії не отримують ніякої оцінки з боку з боку керівників правоохоронних органів. Цікаво, а Юрій Луценко (Лариса Сарган) і Василь Грицак (Юрій Тандіт) прокоментують наїзд на "Квазар-Мікро"? Тому що без їхніх детальних роз'яснень виникає враження, що це була чисто рекетирська операція з боку СБУ та ГПУ. Хотілося б знати, які цілі поставили перед собою правоохоронні органи? У рамках якої справи? Коли будуть результати? Яке покарання понесуть ті, хто організував цей "наїзд"?", - заявив журналіст.

"Пояснення перших осіб припускають персональну відповідальність за втручання в роботу бізнесу. Це в біографії залишиться на все життя. Якщо сьогодні ситуацію в "Квазар-Мікро" не буде детально роз'яснено на вищому рівні, і глави відомств не візьмуть за це особисту відповідальність, то висновки з цього підуть дуже сумні. І дуже скоро. Ця ситуація заслуговує максимальної прозорості", - резюмував Бутусов.

Нагадаємо, вчора, 22 серпня, ГПУ і СБУ провели виїмку документів в офісі ТОВ "Юармс", що належить засновнику "Квазар-Мікро" (холдинг KM Core) Євгену Уткіну, у справі про закупівлю в 2012 році дочірньою компанією "Укргазвидобування" програмних продуктів SAP. Підставою для слідчих дій стало рішення Печерського суду від 4 серпня цього року, яким суд дозволив обшук у приміщеннях по вул. Північно-Сирецькій, 1-3, що належить ТОВ "АТА", дочірньому підприємству "КМС Україна", дочірньому підприємству "Енвіжі-холдинг", ПрАТ "Сітронікс Ай Ті Активи", компанії "КМ КОР Лімітед" і дочірньому підприємству "Сітронікс інформаційні технології".

Задекларована мета слідчих дій - виявлення і вилучення програмних продуктів SAP і документів "Юармс", в тому числі зі зв'язків з низкою інших компаній, серед яких "Укргазвидобування", ТОВ "САП Україна" - представник в Україні німецької SAP AG, ТОВ "КМ Техно"," КМ Дісті" і "КМ Лабе", ТОВ "ПС Квазар Мікро Радіо", ТОВ "IТ-Консалтинг", ТОВ "Де Ново", ТОВ "Сітронікс Телеком Солюшнс Україна".

Згідно з матеріалами справи, "Укргазвидобування" в листопаді 2012 року оголосило про проведення відкритих торгів на побудову комплексної автоматизованої системи управління на базі програм SAP, на яких перемогла "КМ Техно" з ціною 63,1 млн грн.

Раніше в прес-службі СБУ повідомили, що співробітники служби Генеральної прокуратури розслідують розкрадання 62 млн грн державних коштів у ході закупівлі програмного забезпечення для газової галузі.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n402796
VEhrdlVXMDVSMFF3V1dKUmRHUkRPVEJNY2xGMmJucFJhMlJIUkRCWlRGSm5PVWRDTUV3M1VYTnBSRkZ5ZEVkQk1GcGlVWFZZZWxGck9VZEJNRXhxVW1oMFEzY3dURzluTUVwTVVYTk9SMEl3VEdwUmRUbEhUVXg1TDFGMmRFTjRNRmxxVW1jNVF6Wm1Ua05ITUV0SmREQmFZbEYyWkVNd01GbFFVbWRrUjBNd1dVUlNiSFJIVUdaT1ExUXdTaTlSYnpONlVXOWtRMUl3UzAwOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору