EN|RU|UK
 Політика України
  30178  46

 "Безумовно, я казав те, що казав", - Затулін підтвердив справжність переговорів із Глазьєвим, запис яких оприлюднила ГПУ

Костянтин Затулін, директор Інституту країн СНД, підтвердив факт розмов із радником президента РФ Сергієм Глазьєвим, запис яких оприлюднила Генеральна прокуратура України (ГПУ), але стверджує, що його фрази висмикнуті з контексту і змонтовані.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Слон", Затулін заявив: "Безумовно, я казав те, що казав, але одні мої слова підставлено до інших, і цим нехитрим способом досягнуто якогось загального ефекту, внаслідок якого люди і запитують, а про що, власне, йдеться".

Він вважає публікацію "компіляцією і підтасовуванням".

Читайте на Цензор.НЕТ: Кабмін затвердив критерії оцінки ступеня ризику госпдіяльності, пов'язаної з розробкою засобів прослуховування

"Ми з Сергієм Глазьєвим і деякими іншими людьми заснували тоді фонд "Ми всі - "Беркут", щоб допомогти людям, які боролися з переворотом і проти перевороту в Україні. Я абсолютно цього не соромлюся і не збираюся з цього приводу перед будь-ким виправдовуватися. Йшлося про підтримку людей, які виступають проти перевороту, це так", - сказав він.

Також читайте: Якщо буде зібрано достатньо процесуального матеріалу, може з'явитися міжнародний суд щодо окупації Криму і війни на Донбасі, - Фейгін про оголошення ГПУ підозри чиновникам РФ

За його словами кореспонденту видання "Накануне", його слова про фінансування "ніякого стосунку до захоплень [державних органів у Криму і східних областях України. - Ред.] не мають". "Йшлося про те, що я тді був у Севастополі і справді мав стосунок до севастопольської оборони, яка потребувала елементарних речей. Наприклад, продуктів. І гуманітарну допомогу з усієї Росії їй надавали", - запевнив він.

Як підкреслив Затулін, було створено фонд "Ми всі - "Беркут", завданням якого нібито була допомога людям, які "змушені були рятуватися, ховатися".

Нагадаємо, раніше Генеральний прокурор України Юрій Луценко оприлюднив записи телефонних розмов радника президента Росії Сергія Глазьєва, які свідчать про його участь у підготовці окупації Криму і захоплення частини українських територій на сході України.

Розмова Глазьєва із Затуліним 28 лютого 2014 року була такою:
- Я хочу сказати про інші регіони. Ми профінансували Харків, профінансували Одесу. Заявки інших регіонів я поки пригальмував, бо я ще фінансове питання не вирішив, а зараз я вже козакам виплатив гроші, які їм десять осіб обіцяли, але ніхто не дав. Тому питання фінансовий починає вже докучати.
- Що значить виплатили? А хто виплатив?
- Ні, виплатив я.
- А, ти виплатив?
- Звичайно. Ну, там невеликі суми, 2 тисячі, 3 тисячі. Але у мене вже чотири заявки, ось Чалим підписані на 50 тисяч гривень лежать.
- Тоді треба скласти тобі всі ці кошториси витрат, я тобі віддам.
- Тому що, коли ти приходиш ось так от до цього товариша, він на тебе дивиться, ніби у тебе не вистачає для того, щоб третю дачу побудувати. Намалював тут лівою рукою.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n402865
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Um1Ua01yTUV4eVVtYzVReTh3VEVSU2FIUkhWekJaT0djd1RISlNaMDVETkRCTWVsSm5lVGgyTUVwbVVYTk9SME13V1ZCUmRUbEhWekJNTVRnd1NsQlJkVGxEZHpCTVpsSnFUa2RWTUV4SmRrdzVReTh3V1VSUmRuUkhRakJNZGxKbk9VZEdNRXczVVhOMFIwUXdURXhSYzA1RE9UQk1NMUpxTTNwU1oyUkRNVEJNTDFGelRrZEJNRXhFVW1kMFF6UXdUR1pSZGtoNlVtaE9SMWN3VEROUmMwNURPVEJaU0ZKbk9VTjVNRXhFVVhaa1F6a3dXVGs0TUVwUVVXNDVRMm89
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору