EN|RU|UK
 Політика України
  33010  100

 Тягнибок похвалився, як студентом боровся за незалежність. ФОТОрепортаж

Лідер "Свободи" Олег Тягнибок виклав у Фейсбуці унікальні архівні фото початку 1990-х років. На фотографіях зафіксовано події, які, на його думку, наближали незалежність України.

Про це повідомляють "Подробности".

Наприклад, агітаційно-просвітницький велопробіг Львів - о. Хортиця з нагоди 500-ліття Запорізького козацтва, організований львівськими студентами.

"25 років життя. Чверть століття! (Аж не віриться!). А дивишся на фото - здається, ніби вчора. Молоді і зелені… І хоч як нам не впарювали, що "Союз нєрушимий", але ми мріяли про свободу і вірили в Україну. І не тільки мріяли на диванах, а й намагалися щось робити. Часом спотикалися, робили дурниці. Крок за кроком уперто йшли далі - до великої мрії. І врешті ця воля мільйонів українців завалила "нєрушимого" московського колоса на глиняних ногах (довалимо незабаром і його рештки!..)", - прокоментував Тягнибок.

Лідер "Свободи" розповів, як його намагались арештувати за проукраїнську агітацію - і це за рік до визнання України незалежною державою.

"У Гайсині нас, учасників велопробігу, затримала та доправила до КПЗ місцева міліція за "антисовєцьку діяльність". За рік до незалежності", - коментує Олег Тягнибок. Лідер "Свободи" зазначає, що агітація у сотнях населених пунктах, які об'їхали тоді львівські студенти, дала позитивні результати.

тягнибок

"Жовтень 1990 року. Медичний намет "Революції на граніті". Роботи вистачало"

тягнибок

"У медичному наметі"

тягнибок

"Революція на граніті", жовтень 1990 року. Площу Жовтневої революції уже тоді називали Майданом Незалежності"

тягнибок

"Велопробіг Львів - о. Хортиця. Агітуємо в центрі Гайсина Вінницької області"

тягнибок
"У Гайсині нас, учасників велопробігу, затримала та доправила до КПЗ місцева міліція за "антисовєцьку діяльність". За рік до незалежності".


Источник: https://ua.censor.net.ua/n402960
VEhrdlVXOTBSMUF3VEZCUmRtUkROREJNU0ZGMmRFTTJUSGt2VVd4T1F6RXdURE5TYWtORVVYWmtRekV3VEdaUmMwNUROekJNV0ZGMGRFTTVNRXczVW1ka1IwTXdXbGs5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору