EN|RU|UK
 Політика України
  2387  82

 Гройсман виступає за збільшення фінансування диппредставництв України за кордоном

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за збільшення фінансування дипломатичних представництв України за кордоном і буде відстоювати цю позицію під час планування Державного бюджету на 2017 рік.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Кабміну.

"Хочу вас запевнити, що як Прем'єр-міністр при плануванні бюджету на 2017 рік я буду відстоювати позицію суттєвого збільшення фінансування наших дипломатичних представництв за кордоном", - заявив Володимир Гройсман під час зустрічі із керівниками закордонних дипломатичних установ України у середу, 24 серпня.

Читайте на "Цензор.НЕТ": "Незалежній Україні - 25! Це тільки початок!" - Перші особи держави привітали українців із Днем незалежності

Прем'єр-міністр наголосив, що в дипломатичній службі як в системі є багато викликів, які потрібно долати. Зокрема, за його словами, є неприйнятно низьким рівень забезпечення дипломатичних представництв України за кордоном. "Я вважаю, що ми в цьому питанні маємо почати ставити крапку з 2017 року", - заявив він.

"Ми маємо перебудувати роботу наших представництв, ми маємо підсилити вас матеріально-технічними ресурсами. Реальний стан справ обмежує вас у вашій діяльності. І я думаю, що в 2017 році ми маємо вийти на абсолютно нові стандарти діяльності і нові стандарти забезпечення", - заявив Гройсман.

Голова Уряду зауважив, що потрібно визначити пріоритети та реальну потребу і забезпечити планування і фінансування нових видатків.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Гройсман - українським дипломатам: "Ми повинні дати відсіч інформаційній агресії з боку Росії"

"Я вважаю, що ви маєте всі бути забезпечені необхідним для того, щоб ви були ефективними, - підкреслив Прем'єр-міністр. - Наша дипломатична служба, МЗС має бути підсилене, має бути забезпечене належним чином, щоби ви якісно виконували функції, які покладені на вас".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n402970
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhST1F6UXdUQzlSZFRsREt6Qk1lbEZ6VGtkRE1GcGlVbW96ZWxKb1RrZFhNRXd6VVhOT1F6a3dXVWhTWnpsRGVUQk1SRkYyWkVNNU1GazVPREJNVkZGMVRrTXZNRXgyVVhaMFF6Z3dURVJTWjNSRE5BPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору