EN|RU|UK
 Політика України
  6432  91

 Українсько-польсько-литовська бригада наближує Україну до НАТО, - Президенти України та Польщі

Президент України Петро Порошенко і Президент Республіки Польща Анджей Дуда відзначили ефективність українсько-польсько-литовської бригади, де наші солдати спільно реалізують стандарти функціонування військ НАТО.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Глави держави.

Президент України назвав важливим запровадження нових традицій, коли разом із ним український військовий парад приймає Президент Польщі.

Порошенко зазначив, що у параді брала участь українсько-польсько-литовська бригада. "Це перший її такий вихід у світ. І мені цей вихід дуже сподобався. Вони виглядали достойно",- сказав Президент.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Дуда: "Центральна та Східна Європа повинні посилити свою присутність у рамках НАТО"

Глава Української держави зауважив, що іноземні партнери вже висловлюють зацікавленість і бажання переймати досвід українсько-польсько-литовської бригади і запроваджувати подібні військові формування у себе.

"На мою думку, це є перші результати європейської, євроатлантичної інтеграції України. Результати нашої з вами співпраці у сфері оброни й безпеки. Ця співпраця є надзвичайно ефективною", - підкреслив Петро Порошенко.

дуда
У свою чергу, Президент Польщі Анджей Дуда подякував за запрошення взяти учать в урочистостях з нагоди 25-ї річниці Незалежності України. "Пане Президенте, дякую за те, що сьогодні ми могли разом стояти, схиляючи чоло, в пам'ять про тих, хто поліг в ім'я захисту незалежності Української держави, про українських солдат, що загинули захищаючи Україну", - сказав Дуда.

Він також подякував Главі Української держави за участь польських солдат у Параді Незалежності у складі українсько-польської-литовської бригади, де наші солдати спільно реалізують стандарти функціонування військ Північноатлантичного альянсу.

Також читайте: Необхідно знайти концепцію, яка влаштує обидві країни, - Порошенко про Волинську трагедію

"Це є також очевидним знаком наближення України до Північноатлантичного альянсу", - переконаний Президент Польщі.

Анджей Дуда зауважив, що радий присутності польського прапора на параді поруч із прапорами героїчних підрозділів, які сьогодні захищають незалежність України, як прапору країни-союзника, яка підтримує незалежність і устремління України в європейському та трансатлантичному напрямку.


литполбриг

Президент Польщі наголосив, що його держава підтримує європейські та трансатлантичні прагнення України. Він нагадав, що, під час саміту НАТО у Варшаві, питання безпеки України, а отже, і всієї Східної Європи, було надзвичайно важливою частиною всіх зустрічей та нарад представників країн-партнерів.

Анджей Дуда висловив сподівання, що пакет підтримки для України, схвалений під час цього саміту, становитиме істотну допомогу як для нашої держави, так і для розвитку сфери безпеки регіону, яка є елементом європейської безпеки.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n402974
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcxT0RCS1ZGSm5PVU13TUV4QmRrdzVRM2N3V1VSUmRrNUhWekJaT1Rnd1NqTlJhMDVEYVRCS05UZ3dTblpSZFU1SFF6QktMMUYyZEVNM01FdFFVWFYwUjBFd1NraFNaMDVETkRCTVRqZ3dTaTlSZG5SRE56QlplbEpwWkVOMw==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору