EN|RU|UK
 Події
  5597  71
Матеріали за темою:

 Те, що сталося в Кривому Озері, не повинно поставити під сумнів реформи і саму систему Нацполіції, - нардеп Олексій Савченко

Вбивство поліцейськими затриманого в Кривому Озері на Миколаївщині в жодному разі не повинно поставити під сумнів реформи, що проводяться в поліції, і саму систему Національної поліції України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в коментарі "Преступности.НЕТ" заявив народний депутат України Олексій Савченко.

За його словами, вчора, він, щойно дізнався про те, що сталося на Миколаївщині, зв'язався з прокурором Миколаївської області і попросив якомога оперативніше втрутитися в ситуацію, щоб об'єктивно розібратися в події.

"Знаючи Тараса Дунаса, як високопрофесійну і принципову людину, можу з упевненістю сказати, що події буде дана об'єктивна оцінка. Всі винні понесуть покарання згідно з чинним законодавством. Нікому не буде ніякої пощади і ніхто не сховається за своїми погонами і зірками. Все буде справедливо і по букві закону", - зазначив політик.

На думку народного депутата, українці вкотре довели, що в критичних ситуаціях здатні згрупуватися і відстоювати справедливість.

"Люди змогли своїми діями привернути увагу всієї країни до трагедії. А далі повинні відпрацювати слідчі і система. Всі, хто може допомогти слідчим органам, - щось бачив, щось знає, повинні допомагати слідчим органам. Тільки так, а не бійками і криками ми всі прискоримо процес об'єктивного розслідування. Хотілося б, щоб те, що сталося в районному центрі на Миколаївщині ще раз стало уроком всім чиновникам і політикам, що їх обирав народ і безпосередньо народ стає інструментом справедливості якщо його не чують", - заявив він.

Савченко вважає, що порівнювати нинішню ситуацію із ситуацією трирічної давності, яка сталася у Врадіївці, не зовсім коректно, адже сьогодні, в той же день на місце трагедії для розгляду одразу прибули керівники обласної прокуратури і представники керівництва Національної поліції України:

"Раніше, в подібних випадках, неодмінно включався принцип кругової поруки, а сьогодні ухвалюються принципові рішення для того, щоб всі винні понесли заслужене покарання. Можу сказати, що розбираючись у події, я для себе зробив однозначний висновок - керівництво району та голова селищної ради самоусунулися від того, що сталося і за це вони повинні понести відповідальність і, обов'язково, будуть її нести".

На думку народного депутата, зараз у країні триває болісний еволюційний процес в сприйнятті правоохоронних органів як суспільством, так і співробітниками цих правоохоронних органів.

"Ми сьогодні відходимо від сприйняття поліції, як радянської міліцейської каральної системи, і ці зміни повинні відбутися, в тому числі і в свідомості представників самої правоохоронної системи. Те, що відбулося в Кривому Озері, в жодному разі не повинно поставити під сумнів реформи, що проводяться в поліції, і саму систему Національної поліції України", - резюмував Савченко.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n403099
TUZsUVVYTmtRelF3VEV4U1oyUkhRekJNVEZGMmFVUlJjMmxFVVhWMFIwRXdUR3BSYzNSREt6Qk1lbEpuZVVSUmRuUkRNekJNV0ZKblRrZFhUSGt2VVc5a1EzY3dURXhTYURsRE1UQk1NMUYxZEVNclNVNURaVEJNZGxGMFpFTTJNRmxJVW14MFF6Vk1lUzlSYzNSRGVEQk1hbEZ6ZEVkQ01GbE1VWE4wUXl0bVRrZEJNRXhZVW1oT1F5c3dXVVJSZGs1RE5HWk9RMlF3VEVSU2FIUkRMekJNTjFGMU9VZFhNRmxpVW14MFIxQm1Ua05qTUV4cVVYVjBReXN3VEhaUmMwNUhXREJNVEZKblpFZE5NRXh5VVhORFJGRjJkRU40TUV4MlVYTk9SMEl3V1V4U2FrRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору