EN|RU|UK
 Суспільство
  30954  466

 Більше половини українців хочуть у Євросоюз, а 13% - у Митний союз, - опитування

Більше половини українців (51%) інтеграційним напрямком країни обирають вступ у Європейський Союз, про що свідчать оприлюднені в четвер результати соціологічного опитування компанії Research & Branding Group.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з даними соцопитування, протилежний вектор (вступ до Митного союзу з Росією, Білоруссю і Казахстаном) вибрали б 13% мешканців України.

Також читайте: Ставлення українців до вимушених переселенців стало більш позитивним, - ООН

Частина респондентів воліли б не приєднуватися до жодного із зазначених інтеграційних об'єднань (27%) або не визначилися з відповіддю (9%).

Результати опитування також засвідчили, що за останні 7 місяців чотири з десяти українців (40-42%) декларують готовність скористатися можливостями, які для них відкриє введення безвізового режиму з Євросоюзом.

Читайте на "Цензор.НЕТ": 60% українців вважають рідною українську мову, - опитування

Дослідження проводили 7-15 липня серед жителів України (за винятком АР Крим, м. Севастополь, непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей). Респондентів відбирали за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення України за регіоном проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності становить тисяча сімсот дев'яносто п'ять респондентів. Очікувана середня помилка вибірки - ± 2,4%.

Читайте також: Бекешкіна: Люди підтримують незалежність, незважаючи на те, що багато чим не задоволені. ІНФОГРАФІКА
Источник: https://ua.censor.net.ua/n403151
VEhrNGRrdzVReXN3VEM5UmRVNUhRekJaVUZGemRFTjNNRXd6VVhaa1IxQm1Ua2RDTUV3M1VtaDBSMWN3VERkUmRUbERLekJNVUZKc2RFZFFaazVEUlRCTVRGSm5Ua01yTUZsSVVYWjBSMDh3VEdNOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
 
 
 
 
 
 вгору