EN|RU|UK
 Економіка
  20541  55

 Уряд 10 днів не реагує на попередження про загрозу обвалу гривні, - голова промислового комітету ВР

Загроза пов'язана з поганим обслуговуванням металургів "Укрзалізницею".

Уже десять днів без відповіді офіційне звернення на адресу уряду голови парламентського комітету з питань промисловості та підприємництва Верховної Ради України Віктора Галасюка щодо загрозливої ситуації, яка склалася в гірничо-металургійному комплексі (ГМК), пов'язаної з поганим обслуговуванням металургів "Укрзалізницею". Таку заяву сам народний депутат зробив, виступаючи в програмі "Події" на каналі "Україна" увечері 25 серпня, - передає 112.

На думку нардепа, йдеться про загрозу для 5% усього товарного експорту України через те, що залізничники зменшили кількість перевезених вантажів підприємств ГМК. Віктор Галасюк вважає, що ця проблема не є проблемою суто гірничо-металургійного комплексу і промисловості, але також і влади, оскільки зменшення валютного виторгу вплине на всіх громадян унаслідок майбутнього падіння курсу національної валюти і як наслідок - підвищення цін у магазинах.

Читайте також: Бездіяльність "Укрзалізниці" щодо гірничо-металургійного комплексу вдарить по курсу гривні, - Галасюк

На думку керівника профільного комітету Верховної Ради, в "Укрзалізниці" є всі ресурси для того, щоб виправити ситуацію й усунути проблеми з транспортуванням вантажів ГМК. "По-перше, потрібно ефективніше координувати наявні ресурси. По-друге, треба забезпечити нормальні доставки пального, щоб не було затримок. По-третє, потрібно купувати новий рухомий склад: тепловози, електровози і вагони", - заявив Галасюк. У попередніх зверненнях народний депутат також наголошував на важливості відновлення і розвитку інфраструктури залізничного транспорту, постраждалого унаслідок бойових дій на сході України.

"На сьогодні не може бути такої ситуації, щоб транспорт був вузьким місцем у розвитку української промисловості", - резюмував народний депутат.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n403198
VEhrdlVXczVRM2N3VEhaUmMwNUhRakJaTjFGMWFUaDJNRXhRVW1kT1F6UXdURXhSZG1SSFVHWk9RMm93VEhKU1owNURNekJNUkZGMU9VZFhNRXhtVVhaa1F6UXdXV0pTYW5jOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору